Seda Sayan'ı Yatağa Attılar!

Seda Sayan'ı Yatağa Attılar!
Seyirci Seda Sayan'ı neresinden tanıyormuş? Cevabını kendi verdi..

Şarkıcı Seda Sayan, bir ev tekstil markasının reklam kampanyasının yüzü oldu.

Banyoda bornozla kamera karşısına geçen Sayan, firmanın teklif ettiği ayak mankenini istemeyince üzerinde nasır bulunan küçük parmağına Hint kınasıyla dövme yaptırdı.

Firmayla iki aylık sözleşme imzalayan Sayan, önceki gün yapılan basın toplantısını, üzerine uzandığı yatakta gerçekleştirdi. “Beni yatağa attınız” diyerek gazetecilerle şakalaşan Sayan, “Nasırlı olduğu için pek beğenmediğim ayağımın bir gün reklam filminde ekrana geleceğini hiç düşünmemiştim. Çocuk yaşlardan beri sahnede olduğum için parmağımda nasır var. Hint kınasıyla nasırı kapattık” diye konuştu. Sayan, gazetecilerin “Çekimlerde başka birinin ayağı kullanılsa olmaz mıydı?” sorusuna ise

“Olmaz. Çünkü seyirci benim ayaklarımı tanıyor” diye cevap verdi. Sanatçının bu sözleri basın mensupları arasında gülüşmelere neden oldu. Öte yandan Sayan’ın koluna yaptırdığı ve son sevgilisi Atilla Altay’- ın adının yazılı olduğu dövmesi de dikkatlerden kaçmadı. Sayan’ın dövmesinde ‘Atilla The End’ yazıyor. Aynı dövmeyi Atilla Altay da yaptırdı. Altay’ın dövmesinde de Seda The End’ yazıyor. Çiftin birlikteliği Sayan’ın Onur Şan’dan boşanmasının hemen ardından başlamıştı. Çift, birlikteliklerini mümkün olduğunca gözlerden uzak yaşamaya gayret ediyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com