Sedat Doğan: "Fenerbahçe'de yaptı"

Sedat Doğan: "Fenerbahçe'de yaptı"
Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Doğan, Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programına açıklamalardan bulundu.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Doğan, Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programına açıklamalardan bulundu. Yorumcuların sorduğu soruları yanıtlayan sarı-kırmızılıların yöneticisi sermaye artırımında, "Galatasaray yatırımcıya şike yaptı" iddiasına da yanıt verdi.

"FENERBAHÇE DE YAPTI"

Aynı işlemi Fenerbahçe'nin de yaptığını söyleyen Doğan, "Bunun aynısını Fenerbahçe yaptı. Fenerbahçe yaptığın operasyonu da hukuki olarak uygun yapmıştır. Bizim gibi. Burada da bir sıkıntı yoktur. Yapılan tesisler ve futbolculara tahsis edilen villalardan dolayı bir borç doğuyor ve bu borç da daha sonra Sportif A.Ş tarafından ödeniyor. Fenerbahçe Spor Kulübü, burada bir alacak hakkı olduğu için bu alacak hakkını da derneğe çekti. Biz derneğe de çekmedik. Merak eden Fenerbahçeli arkadaşlarımız varsa da onlara da bilgi verebiliriz. O yüzden Fenerbahçe de dikkat etsin." ifadelerini kullandı.

"PİŞMAN OLUNACAK ŞEYLER YAZILMAMALI"

Yazılan yazılarda daha dikkatli olunması gerektiğini belirten yönetici, "Düzgün yönetilen bir Fenerbahçe, Galatasaray'a da faydalıdır. Büyük kulüplerini denklemden çekerseniz, tüm gelirler düşer. İnsan yazarken, söylerken daha sonra üzüleceği şeyler yazmamalı." şeklinde konuştu.(MUK)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com