Sefer iptali yolcuları çileden çıkardı

Sefer iptali yolcuları çileden çıkardı
Kabataş-Bursa seferinin hareket satine 5 dakika kala iptal edilmesi vatandaşı cileden çıkardı.

İstanbul'dan Bursa'ya getirecek olan Kabataş-Bursa seferinin hareket satine 5 dakika kala iptal edilmesi vatandaşı cileden çıkardı.

Yenikapı'dan Bursa'ya aktarmalı olarak sefer yapılacağını öğrenen yolcular, Yenikapıya yanaşan feribottan 45 dakika inmeyerek İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş'yi (İDO) protesto ettiler.

Kabataş - Bursa seferini yapan feribotun hava muhalefeti dolayısı ile Yenikapı'dan aktarmalı olarak Bursa'ya hareket edeceklerini yolculara 5 dakika kala belirtmesi yolcuları çileden çıkardı.

İskelesinden 18.30'da hareket etmesi gereken deniz otobüsü seferinin iptal edilmesi ve yolcuların Yenikapı'dan 20.30'da hareket edilecek feribotla götürüleceğinin bildirilmesinin ardından yolcular duruma tepki göstererek İDO'yu protesto etti.

Aktarmalı olarak Bursa'ya hareket edeceklerini öğrenen vatandaşlar Yenikapı iskelesine yanaşan deniz otobüsünden inmeyi reddederek 45 dakika kadar deniz otobüsü içerisinde beklediler.

Saat 20.30'da Yenikapı dan hareket eden Osmangazi feribotuyla 22.00'da Bursa ya gelen yolcular feribottan inerken de tepkilerine devam ederlerken İDO aleyhinde slogan attılar.

İDO tarafından mağdur edildiklerini dile getiren vatandaşlar, yetkililerinin kendilerini hiçbir konuda bilgilendirmediğini ve kendilerinin muhatap bile bulamadıklarını söyledi. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com