Şehit acısı Karaçal Köyü’nde

Şehit acısı Karaçal Köyü’nde
Antalya’daki silahlı saldırıda şehit düşen 50 yaşındaki Polis Memuru Mustafa Kılıç’ın Burdur Merkez Karaçal Köyü’ndeki evine ateş düştü.

Şehit Mustafa Kılıç’ın 78 yaşındaki astım hastası babası Mehmet Kılıç, acı haberi hasta yatağında aldı. 68 yaşındaki Anne Ayşe Kılıç ve yakınları acı haberi alınca gözyaşlarına boğuldu.

Antalya’daki silahlı saldırıda şehit düşen 50 yaşındaki Polis Memuru Mustafa Kılıç’ın Burdur Merkez Karaçal Köyü’ndeki evine ateş düştü. Şehit Mustafa Kılıç’ın 78 yaşındaki astım hastası babası Mehmet Kılıç, acı haberi hasta yatağında aldı. 68 yaşındaki Anne Ayşe Kılıç ve yakınları acı haberi alınca gözyaşlarına boğuldu.

BABA KILIÇ, ACI HABERİ HASTA YATAĞINDA ALDI

Antalya’dan gelen acı haberle şehit evini Burdur Vali Yardımcısı Bahir Altunkaya Burdur Emniyet Müdürü Celal Aydoğan, Burdur Müftü Vekili Halil Taş ziyaret etti. Acı haberi hasta yatağında alan Acılı Baba Mehmet Kılıç” Mustafa’m, Mustafa’m, ben bu acıya nasıl dayanacağım. Sen beni gömecektin oğlum, nasıl oldu böyle” diye ağladı. Baba Mehmet Kılıç’ı, Müftü Vekili Halil Taş teselli etti.

ACILI ANNE, FERYAT ETTİ

Evine ateş düşen 68 yaşındaki Anne Ayşe Kılıç, oğlunu son bir kez göremeden kaybettiğini belirterek feryat etti. Anne Kılıç: “ Benim sarı kuzum, sen iki evladını bırakıp nerelere gittin. Babanı görmeye gelecektin, gelemedin, bu acıya nasıl dayanılır. Benim oğlum şehit oğlum, hani siz geldiniz, benim oğlum neden gelmedi” diye feryat etti. Anne Ayşe Kılıç ve yakınları şehit evinde gözyaşlarına boğuldu.

ÇOCUKLARI İÇİN EMEKLİ OLMADI

Antalya’daki silahlı saldırıda şehit olan Mustafa Kılıç’ın emekliliğinin dolduğunu fakat iki çocuğunu okutmak için emekli olmadığı öğrenildi. Hafta sonu ceviz toplamak için Karaçal Köyü’ne geleceğini söyleyen fakat ayağını küçük bir ev kazası ile yaralamasından dolayı gelemeyen Şehit Mustafa Kılıç’ın yaklaşık iki aydır anne ve babasını görmediği öğrenildi.

CENAZESİ BURDUR ULU CAMİ’DEN KALDIRILACAK

Burdur Şehidi Mustafa Kılıç’ın cenazesinin Antalya’da düzenlenecek cenaze töreninden sonra Burdur iline getirileceği ve Burdur Ulu Cami’de cenaze töreni ile Karaçal Köyü’ne defnedileceği öğrenildi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com