Şehit Evine Ateş Düştü

Şehit Evine Ateş Düştü
Oğluyla birlikte şehit olan Şube Müdürü'nün acı haberi baba ocağını yasa boğdu...

İstanbul Beykoz'da da düşen polis helikopterinde 10 yaşlarındaki oğlu Abdullah ile birlikte şehit olan Bilgi İşlem Şube Müdürü Ragıp Bilgen'in acı haberi Mersin'de yaşayan anne ve babasını yasa boğdu.

Acı haber sonrası fenalık geçiren anne ve baba ambulansla hastaneye kaldırıldı. Bilgi İşlem Şube Müdürü Ragıp Bilgen ve 10 yaşındaki oğlu Abdullah'ın helikopter kazası sonrası şehit olduğu haberi,Bilgen'in Mersin'in Toroslar ilçesinde yaşayan babası Mehmet Ali Bilgen (75) ve annesi Ayşe Bilgen'e (69) polis memurları 112 ekipleri nezaretinde haber verdi. Kazada torunun ve oğlu kaybeden Bilgen ailesi acılı haber sonrası fenalık geçirdi. Bunun üzerine 112 ekipleri tarafından kalp rahatsızlığı bulunan babaya ve anneye müdahale edildi. Anne ve baba müşahade altında tutulmak üzere Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastaneye gelen acılı anne Ayşe Bilgen gözyaşlarını tutamadı. 'Kuzum' diye ağlayan anne "Haber benim içimi yaktı." diye ağıt yaktı.

Oğlu ile en son bir hafta önce konuştuğunu belirten acılı anne, "Oğlum halimi hatırımı sorar hep işte olduğunu söylerdi." dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com