Şehit Pilot Ulaş Türk Caddesi`Nde Elektrik Telleri Yer Altına Alınıyor

Şehit Pilot Ulaş Türk Caddesi`Nde Elektrik Telleri Yer Altına Alınıyor
Trakya Elektrik Dağıtım A

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) ve yüklenici firma ekiplerinin işbirliğinde yürütülen çalışmalarla Çorlu şehir merkezinde bazı cadde ve sokaklarda yer alan elektrik tellerinin yer altına alınması çalışmaları sürdürülüyor. Bu kapsamda son olarak eski adı Atatürk Caddesi olan Şehit Pilot Ulaş Türk Caddesi`nde devam ettiriliyor.
Çorlu şehir merkezinde yer alan bazı cadde ve sokaklarda bulunan elektrik tellerinin yer altına alınması ve elektrik direklerinin kaldırılması çalışmaları kapsamında TREDAŞ ekipleri de çalışmalarını sürdürüyor. Yüklenici firma ekipleri Çorlu Belediyesi`nin alt ve üst yapı düzenlemesi yaptığı Fabrika Sokak, İmaret Sokak, Kantarcı Sokak ve Selim Kahya Sokak`da elektrik tellerini yer altına alan TREDAŞ ekipleri bunun dışında Bülent Ecevit Bulvarı, Dumlupınar Caddesi, Çetin Emeç Bulvarı ve Belediye Konutları Taşkent Caddesi`nde elektrik tellerinin yer altına alınmasını sağlamışlardı.
Çorlu şehir merkezinde çalışmalarını sürdüren yüklenici firma ekipleri plan dahilinde cadde ve sokaklarda çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda eski adı Atatürk Caddesi, olan Şehit Pilot Ulaş Türk Caddesi`nde de elektrik tellerinin yer altına alınması işlemine başlandı. Çalışmalar dahilinde bir bölümü araç trafiğine kapatılan caddede, çalışmaların tamamlanmasının ardından üst yapı çalışmalarına geçileceği de belirtildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com