Şehit ve Çazi Çocukları Sertifika Aldı

Şehit ve Çazi Çocukları Sertifika Aldı
Afyonkarahisar'da, Korel Termal Otel tarafından şehit ve gazi çocukları için düzenlenen yüzme kursu sona erdi.

Afyonkarahisar'da, Korel Termal Otel tarafından şehit ve gazi çocukları için düzenlenen yüzme kursu sona erdi. 14 şehit ve gazi çocuğunun katıldığı ve 3 hafta süren kurs sonunda küçük yüzücülere törenle sertifikaları verildi.
Törende konuşan Korel Termal Otel Genel Müdürü Serdar Tütüncü, şehit ve gazi çocukları için düzenledikleri yüzme kursunu geleneksel hale getirdiklerini söyledi.

Bu konu üzerinde önemle durduklarını dile getiren Tütüncü, 'Çünkü şehit ve gazi çocukları bize emanet. Emanete sahip çıkmak gerekir.' dedi. Şehit ve gazi çocukları ile ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını aktaran Tütüncü, Korel Otel olarak onlar için yapılması gereken her şeye her zaman hazır olduklarını kaydetti.

Otel, yüzme kursunu en başaralı şekilde tamamlayan 3 çocuğu ödüllendirdi. Bu çocuklar aileleriyle otelin bir günlük aktivitelerinden ücretsiz olarak yararlanacaklar.

Kursun en başarılısı olan gazi çocuğu Yasin Aden'e (10) belgesini Otel Genel Müdürü Serdar Tütüncü verdi. İkinci şehit çocuğu Özlem Karaacar'a (15) belgesini Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı verirken, üçüncü şehit çocuğu Turan Oymak'a da belgesini otelin SPA Müdürü Mesul Yılmaz takdim etti.

Törenin ardından Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, şehit ve gazi çocuklarını at çiftliğine götürerek, çocuklara at safarisi yaptırdı.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com