Seks bağımlılığına karşı kırbaç

Seks bağımlılığına karşı kırbaç
Sibirya'da iki psikolog uyuşturucu, alkol ve seks bağımlılığını hastayı kırbaçlayarak tedavi ettiklerini iddia etti.

Sibiryalı psikologlar çok fazla acıtmayan kırbaç darbeleriyle uygulanan bedensel cezanın uyuşturucu, alkol ve seks bağımlılığının tedavisinde yardımcı olduğunu iddia etti.

Acı tedavisinde hastanın kalçasına kırbaçla vuruluyor. İddiaya göre başka tedavilerde başarı kazanmamış bağımlılar bu yöntemle tedavi olabiliyor.

Eroin bağımlısı olan 22 Nathasha bu yöntemle tedavi olduğunu söyledi. Novosibirsk'te yaşayan Natasha, "Ben bu yöntemin işe yaradığına bir kanıtım. Depresyon ve bağımlılıktan şikayet edenler kuvvetle tavsiye ederim" dedi.

Natasha "Çılgınca bir acı veriyor ama yaşamımı geri getirdi. Buna ciddi ciddi inanmasaydım şimdi ölmüş olurdum" dedi.

Dr. German Pilipenko ve Prof. Marina Chukhrova kendi orijinal tedavi yöntemlerinin bilimsel olduğunda ısrarlılar. Prof. Chukhrova "Hastaların kalçalarına tedavi amaçlı vuruyoruz. Bu sado-mazoşist bir etkinlik değil" diyor. Psikologlar bağımlılığın mutluluk hormonu olarak bilinen endorfini yok ettiğini, bedensel cezanın ise beyni uyararak endorfin salgılamasına yardımcı olduğunu ve hastanın mutlu olduğunu iddia etti.

Natasha erkek arkadaşının bağımlılıktan öldüğünü, çevresinde birçok kişinin de bu dertten muzdarip olduğunu söyleyerek annesinin bu tedavi yöntemini tavsiye ettiğini kendisinin de kabul ettiğini ifade etti.

Bu yöntemle tedavinin seansı 170 TL'ye denk geliyor. Kendisinin bir mazoşit olmağını söyleyen Natasha ebeveynlerinin de kendisini hiç dövmediğini vurguladı.

Bir başka hasta Yuri (41) alkol bağımlılığından bu yöntemle kurtulduğunu belirtti. Yuri kız arkadaşının önceleri şüphelendiğini ancak daha sonra kendinden gurur duyduğunu söyledi.

Doktorlar, eğer hastalar bundan cinsel bir haz alıyorlarsa tedavinin durdurulduğunu söyledi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com