Seks bana hoşçakal dedi

Seks bana hoşçakal dedi
Modacı Cemil İpekçi, yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu

İşte İpekçi’nin itirafları;

-Eşcinselliğin hastalık olmadığı daha yeni kabul edildi. Bilim o kadar ilerledi ki, bunun küçük beyinle ilgili olduğu açıklandı.

-Seks yemek yapmak gibidir, lezzetlendirmek için çeşit gerekir. Bugün bu cinsel çeşitliliğe ahlaksızlık olarak gören, konuşan insanların dört duvar arasında yaşadıklarını kameraya alsak; kim bilir nelerle karşılaşırız.

-Ameliyatla kadın olanlara hiçbir sözüm yok ama ameliyatla acı çekip bir erkekle beraber olduğumda, o erkek bir gün bana dönüp; “Ben hakiki kadın istiyorum” derse intihar ederim.

-Şansıma çirkin bir erkek değilim. 65 yaşındayım hâlâ kendimi çok güzel buluyorum. Gudubet bir erkek olsaydım üzülürdüm. İçimdeki kadın ve erkekten çok yoruldum, artık ikisini de dinlemiyorum; özüme bakıyorum.

-Benim yaşımda olan arkadaşlarımın seks için ilaç kullanmalarını yanlış buluyorum. 65 yaşında 30 yaşındaymış gibi seks yapamazsınız. Seks bana hoşçakal demeye 55’te başladı. Cinsel içgüdü güzel olduğu kadar zararlı tarafları da var. Hırçınlaştırıyor, tutkulu yapıyor. Hayat seksi aldı yerine başka şeyler koydu.

-Hayatın akışına bıraktım kendimi. Önüme çıkan hangi tat olursa olsun tattım. Zevk aldıysam devam ettim. Hiçbir zaman insanların kural ve yargılarını düşünerek hareket etmedim.

-Bir erkeğin benden başka biriyle olan cinsel ilişkisini hiç kıskanmadım. Aldatmayı ahlaksızlık olarak görmüyorum. Sevgilimin hayatını kurcalamayı da sevmem. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com