“Seks için bayan voleybol takımları kuruluyor”

“Seks için bayan voleybol takımları kuruluyor”
Voleybol camiasının çok yakından tanıdığı ‘hocaların hocası’ Nejat Sancak, Türkiye’de sporcularla seks yapmak için kadın takımı kuranlar olduğunu söyledi.

Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) Antrenör Eğitmeni Nejat Sancak, seks yapmak için voleybol takımı kuranlar olduğunu söyledi.
 
Sancak, “Cinsel yakınlık kurmak amacı ile kadın takımlarına yönetici olan takım kuran insanlar var. Oyuncu, parasını alabilmek için bu tür insanlara eyvallah demek zorunda kalıyor. ‘Benimle yatarsan paranı alabilirsin diyenler var. Bunu kullanan oyuncu tarafı da, yönetici tarafı da oluyor. Biz bunlarla yatamadıktan sonra niye transfer ettik” dedi.
 
Özellikle ikinci ve üçüncü ligde bu tür olayların olduğunu ve bunun camiada bilindiğini anlatan Sancak, “Kurumsallaşmış üst seviye kulüplerden bu tür olaylar yaşanmıyor. Alt liglere bakmak lazım. Değeri 20 bin olana 80 bin veriliyorsa burada bir şey var. Değerinin çok üstünde ücret alan sporcular da her türlü istismarı kabul ediyor. Voleybola dışarıdan bir operasyon var. Yarı profesyonel sistemde finansal bir pasta var. Bu pastayı paylaşabilmek için bir kavga var. Bana ‘bir antrenör sertifikası ver de ben de antrenörlük yapayım’ diyen kulüp başkanları ve yöneticiler var. Ben bakkal mıyım sertifika dağıtayım” dedi. (CTK)
 
Kaynak: Hürriyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com