Seks için erkek kılığına girdi

Seks için erkek kılığına girdi
ABD'de 24 yaşındaki kadın kendini genç erkek gibi gösterip 15 yaşındaki bir kızla cinsel ilişkiye girdi.

Massachusetts eyaletinde yaşayan Carissa Hads, yakalandığında pantolonunun önündeki özel cepte et renginde bir yapay penis ele geçirildi. Hads'ın bu yapay penisle kurbanı ile ilişkiye girdiği belirtildi.

İnternet sitesinde kendisini genç bir erkek gibi tanıtan Hads'ın bu yolla küçük kızı tuzağa düşürdüğü iddia edildi. Savcılıktaki iddialara göre Hads, James Puryear Wilson adını kullanarak kendini 17 yaşında bir erkek gibi tanıttı ve 2010 yılı ekim ayında bir internet sitesinde bahsi geçen genç kızla tanıştı. Aynı adla Facebook ve MySpace'te de sayfa açan Hads, Massachusetts, Quincy'de yaşadığını belirtti. Kurban ise Batı Virgina'da yaşıyordu.

Hads'ın iletişim kurmak için küçük kıza cep telefonu ve tablet bilgisayar gönderdiği de belirtildi. Aralık 2011'de ilk kez buluşan kadın ve genç kızın cinsel ilişkiye girdiği belirtildi. İkinci buluşmada genç kızın evine giden Hads burada bir hafta kaldı ve cinsel ilişikiye girdiler. Genç kız, kendisiyle irtibata geçen ajanlara "Cinsel ilişkiye girdiğinde 'Wilson'u hiç çıplak görmediğini, cinsel ilişki sırasında sürekli penisini tuttuğunu ve ilişki sonrası hemen pantolonuna soktuğunu" anlattığı ifade edildi. İzlendiğinden habersiz olan Hads, üçüncü buluşmaya hazırlanırken yakalandı. Hads suçlu bulunursa 30 yıl hapis cezası alabilir. (NSK)

Milliyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com