'Seks Kasedim Çıkabilir!'

'Seks Kasedim Çıkabilir!'
Cem Yılmaz, yaptığı esprilerle herkesi kahkahaya boğdu...

Swiss Otel'de yapılan "Marka 2010 Konferansı"nda Kemal Kılıçdaroğlu'nun ardından Fatih Altaylı'nın ikinci konuğu Cem Yılmaz oldu. Sahneye gelen Cem Yılmaz kendisini, "İşte Türkiye'nin aydınlık yüzü" diye tanıtınca herkes kahkahaya boğuldu. "Siyasi espriler yapmayı sevmiyorum" diyen ünlü komedyen, Fatih Altaylı'nın "Neden sürekli siyah giyiyorsun?" sorusu üzerine de, "Siyah giymemin nedeni sahnede ellerimi kollarımı hareket ettirerek kendimi daha fazla anlatıyorum. Siyah giyince ellerim kollarım daha fazla seçiliyor. Siyah giyen bir de Sinan Çetin var. Sinan Çetin bir ara Usame Bin Ladin'e benziyordu. Ladin'i yakalayan ABD 50 milyon dolar veriyordu. Bende onun sakallarının uzamasını bekleyip, ABD'ye teslim etmeyi düşünüyordum" dedi.

Yılmaz, bir süre önce basında çıkan, "Benden çocuk olmaz" sözlerinin sorulması üzerine de, "Şimdi bana gazeteciler geldi. Arkadan soru sordu. 'Sizden iyi çocuk olur' dediler. Bende, 'benden çocuk olmaz' dedim. Onu yazmışlar. Çocuk gerçekten çok kutsal bir şey ama bunu tek başınıza yapamıyorsunuz. Onun için bir eş lazım. Tek başıma deneyince ortaya bir şey çıkmıyor" şeklinde espri yaptı.

İŞTE CEM YILMAZ'IN KAHKAHAYA BOĞDUĞU ANLAR! (VİDEO)

Günün birinde biri çıkıp, 'bu senin çocuğun' derse ne yaparsın sorusuna Yılmaz'ın verdiği cevap ise salondakileri gülmekten kırdı geçirdi. Her şeye hazırlıklı olduğunu belirten Cem Yılmaz, "Benimde seks kasetlerim ortaya çıkabilir. Ama önemli değil, her şeye hazırlıklıyım. Seks kasetinden ziyade içeriği önemli. İzleyenler 'vay be ne iş çıkarıyor' desinler" diye konuştu.

Cem Yılmaz, herkesin kendisini "küfür ediyor" diye eleştirdiğini de belirterek, "Bunu kesinlikle anlamıyorum. Küfür terbiyenin bir ölçüsü değil. Bunu normal hayatta herkes yapıyor. TEM'de bir gün giderken, öndeki arabanın şoförü el frenini çekerek aracını durdurdu. Yanıma geldi. 'Bu filmde küfür yok, yok küfürlü yapın' dedi. yolda giderken önümü kesip bana belden aşağı fıkralar anlatıyorlar. Bunu ne yapacağız. Hadi ben şov yapıyorum. Yolda giden adam gelip bana hangi hakla küfürlü fıkra anlatıyor bunu anlamıyorum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com