Seks Kasetinden Başkanlık Çıkardın!

Seks Kasetinden Başkanlık Çıkardın!
Star Yazarı Şamil Tayyar, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na ağır eleştirilerde bulundu..

Tayyar, CHP liderini; 'Seks kasetinden başkanlık çıkaran lider' olarak nitelendirdi ve ahlaksızlıkla suçladı.

Başbakan Erdoğan'dan İsviçre'den belge getirmesini isteyen Kılıçdaroğlu'na Star Şamil Tayyar'ın eleştirisi cevabı "Muhtardan seçmen kağıdı alamadın İsviçre'den belge istiyorsun!" oldu.

Kılıçdaroğlu'nun Başbakan Tayyip Erdoğan'a yaptığı eleştirilere cevap gibi algılanabilecek yazıda Tayyar; Kılıçdaroğlu için 'Ahlaksızlık ve Yalancılık' vurgusu yaptı.

CHP'lileri çok kızdıracak yazıda alaycı bir tavırda sergileyen Şamil Tayyar, Kılıçdaroğlu'nun zigzaglarını da hatırlatattı. Daha sonra da ahlak üzerinden 'Sakin Güç' Kılıçdaroğlu'nu çileden çıkaracak bir yazı kaleme aldı:

(...)İyi de ahlak senin hangi kenarında?

Evli bir genel başkanla evli bir milletvekiline yakıştırılan video komplosunun kahramanları kimdi Kemal Bey?

Ya Akif Hamzaçebi?

Ya Muharrem İnce?

Lütfen bel altından vurmayın!

Tamam, bunlar defterinizde “ahlaki sınırlar” içinde, itirazım yok, lafımı geri alıyorum! O halde, bir seks videosundan genel başkanlık postu çıkarmak nasıl bir ahlaki marifettir, anlatın o zaman?

Elin videosuyla genel başkanlık kurultayına girmek nasıl bir duygudur, nasıl bir ahlaktır, izah edin, görelim?

Biz “ahlak” deyince parayı pulu kastettik!

Öyle mi? CHP hesaplarındaki kayıp 1 trilyona ne oldu, hatırlayan var mı? Tuncay Özkan'ın Kanaltürk'üne aktarılan milyon dolarlar peki?

Olsun, biz gerçek belge çıkaramayız, oy kullanmak için muhtardan ikametgah belgesi bile alamayız ama İsviçre'deki hesapların belgesini isteriz!

Başbakan, “Hesapları bulun, tüm parayı malvarlığımla beraber size bağışlayacağım” diyor. Kemal Bey'in cevabı: “Kirli para istemeyiz.”

Buna da eyvallah!

Yine inanıp soralım: Peki kirli video ne olacak? Kirli videodan CHP genel başkanlığını çıkardın ama kirli Wikileaks'ten iktidar çıkar mı sahi?

Sandıkta cevabını göreceğiz. Ama dün için Kemal Bey'e teşekkür borcum var. Allah senden razı olsun! Dün inanın hiç keyfim yoktu, güldürdün beni.

Umarım, hükmü yatsıyı aşan sözlerin olur, gülmeyi keseriz. "

Şamil Tayyar-STAR

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com