Seks Listesi Tüm Dünyaya Yayıldı!

Seks Listesi Tüm Dünyaya Yayıldı!
Genç kızın birlikte olduğu erkeklere yönelik paylaştığı bir liste tüm dünyaya yayıldı..

Üniversite öğrencisi genç kızın, birlikte olduğu 13 erkeğin yataktaki hünerlerini derecelendirdiği liste tüm dünyaya yayıldı

ABD'nin Kuzey Carolina eyaletindeki bir üniversitde öğrenim gören Karen Owen adlı kız öğrencinin, okulda birlikte olduğu erkeklere ilişkin çok yakın arkadaşlarıyla paylaştığı bir liste internet üzerinden tüm dünyaya yayıldı.

Duke Üniversitesi öğrencisi Karen Owen, 'Gayriresmi Bitirme Tezi' başlığı altında hazırladığı ve sadece 3 yakın arkadaşına e-posta ile gönderdiği listede, büyük çoğunluğu aynı üniversitede sporcu olan 13 erkekle yatak maceralarına dair derecelendirme yapıyordu.

8 AYRI KATEGORİDE NOT VERDİ
42 slaytlık PowerPoint dosyası olarak hazırlanmış listede, genç kızın birlikte olduğu isimler, yataktaki hünerleri, sportif yetenekleri ve yaratıcılıkları gibi 8 ayrı kategoride notlandırılıp sıralanıyordu.

Final haftalarında üniversite kütüphanesinde, duşta, otomobilde ya da sarhoşken birlikte olduğu isimleri bir bir bu listeye ekleyen Karen'in, sadece çok yakın arkadaşlarıyla paylaşmayı düşündüğü bu 'bitirme tezi', nasıl olduysa dışarı sızarak önce üniversitedeki 14 bin öğrenciye, daha sonra da yine internet üzerinden tüm dünyaya yayıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com