'Seks Shop'ta görüntülenince yalvardı

'Seks Shop'ta görüntülenince yalvardı
Seks shop'ta görüntülenince panikleyen Amerikalı ünlü aktör Zac Efron, fotoğraflarını silmesi için paparazzilere yalvardı.

Hairsprey adlı müzikalde rol almasının ardından Amerikan'ın en gözde oyuncularından biri olan Zac Efron, New York'ta bir seks shop'ta görüntülendi. ABD basınından The Huffington Post sitesinde yer alan habere göre, paparazziler tarafından fotoğraflandığında oldukça utanan aktörün eli ayağına dolandı.

Fotoğrafların arka planında renkli dildolarla yan yana görüntülenen aktör, endişe ve utanç içinde seks shop'tan uzaklaşmaya çalıştı.

O sırada aynı mekanda bulunan bir görgü tanığının ifadesine göre paparazzilerin bir sürü fotoğraf çektiğini fark eden Efron, görüntülerin silinmesi için gazetecilere adeta yalvardı. Olayı görüntüleyen medya mensupları ise Efron'un seks shop'ta görüntülenme konusunda yaşadığı kaygıya anlam veremedi.

Efron, daha önce "The Lorax" adlı filmin galasında, kırmızı halıda fotoğraf çektirirken cebinden prezervatif düşürmüştü. Oyuncu, olayı anında fark edip prezervatifi hızla yerden alsa da kameralardan kaçmayı başaramamıştı.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com