"Seks Tezini" Arkadaşlarına Gönderince...

"Seks Tezini" Arkadaşlarına Gönderince...
ABD'de Kuzey Carolina'daki Duke Üniversitesi'nden bir kadın öğrencinin sporcularla seks yaşamı üzerine hazırladığı 'tez' kapsamındaki liste internet düştü...

ABD'de Kuzey Carolina'daki Duke Üniversitesi'nden Karen Owen adlı öğrenci kendi isteğiyle hazıldağı ve cinsel deneyimlerini konu alan 'tezini' üç arkadaşına e-postayla gönderdi. Ama e-posta, okuldaki 14 bin öğrenciye ve daha sonra da çok sayıda internet sitesine yayıldı.

PowerPoint programıyla hazırlanan listede Owen, çoğu üniversitenin hokey takımından olan 13 erkeğin cinsel güçlerini değerlendiren bir grafik hazırlamış. Cinsel ilişkilerin nerede ve ne şekilde yaşandığı da anlatılıyor: Final haftasında kütüphanede, düşta, balkonda, arabada ve sarhoşken gibi.

Owen bir açıklamada, "Kendimden geçmiş haldeyken hala bir sporcuyla yatağa gidebiliyordum" derken, bir başka bölümde bir tenisçiyi değerlendiriyor: "Korkunçtu. Beni birkaç saniyeden fazla öpmeye bile zahmet etmedi, beş dakikada bitti, sonra odadan çıktı ve bir daha dönmedi."

Owen, 13 erkeği sekiz kategoride değerlendiriyor: Fiziksel cazibe, beden, yeterek, yaratıcılık, agresiflik, eğlence, spor kabiliyeti ve aksanlarının da dahil olduğu 'bonus faktörü' kategorisi. En iyi aday 10.25 puan alırken, en kötüsü 1 puan almış.

Tezinin adına, "Sınıfın ötesinde bir eğitim: Yatay akademi diyarında sivrilmek" koyan Owen, ilişkiye girdiği kişilerle ilgili özel detaylara da yer vermiş.

Olayın ardından sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarını kapatan Owen, "Çok pişmanım. Kimseyi incitmek istemedim" diye konuştu. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com