Seks Yorumu Uyarı Getirdi

Seks Yorumu Uyarı Getirdi
İngiliz BBC televizyonunun iş yaşamı editörü Robert Peston, Prens William ve eşi için Twitter'da yaptığı, 'Nihayet seks yapabilecekler' yorumu nedeniyle patronlarından uyarı aldı.

İngiltere devlet televizyonu BBC'nin iş yaşamı haberlerinden sorumlu editörü Robert Peston'ın başı Kraliyet Ailesi'yle ilgili yazdığı tweetler nedeniyle derde girdi.

Akşam'ın haberine göe, geçtiğimiz Cuma görkemli bir törenle evlenen Prens William ve Kate Middleton'la ilgili yapılan milyonlarca yorumun arasında deneyimli editörünkiler göze çarptı.

Twitter'da 31 bin takipçisi olan Peston, sayfasına, "Bu mucizevi günün en önemli detaylarından biri çiftin nihayet seks yapabileceği gerçeğidir' diye yazdı.

Peston, bir diğer tweet'inde 'Yeni prenses için endişeleniyorum. BBC'nin sağlık el kitabını okumuyor gibi görünüyor' diyerek Kate Middleton'ın 'aşırı kullanma sonucu bir organın rahatsızlanması' olarak bilinen RSI hastalığına yakalanmış olabileceğini ima etti.

Kraliçe Elizabeth'le ilgili de yorum yapan Peston, 'Düğün sabahı favori olay, Sky News muhabirinin Karliçe'nin tüm atlarının adını bildiğini söylediği andı' dedi. Bunun üzerine BBC yetkilileri tweet'leri silmesi için Peston'ı uyardı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com