Seksi kardeşler birbirine girdi

Seksi kardeşler birbirine girdi
Kendall Jenner ve Kim Kardashian arasında soğuk rüzgarlar esiyor. İkili arasındaki soğuk savaş, Kardashian Kardeşler'in arasını açtı.
Kardashian ailesinin son ferdi, 18 yaşındaki model Kendall Jenner'ın üvey ablası Kim Kardashian hakkındaki açıklamaları ailenin huzurunu bozdu.

Modellik kariyerinde hızla yükselen ve kısa sürede moda dünyasının aranan isimlerinden biri haline gelen Jenner, hamileliği nedeniyle kilo problemi yaşamaya başlayan üvey ablası Kim Kardashian'ı vücuduna iyi bakmamakla suçlamıştı.

 
İki yıldır Kanye West'le birlikte olan ve temmuz ayında doğum yapmaya hazırlanan Kim Kardashian'ın bir ekip tarafından hazırlanan diyetine uymadığı ve aşırı kilo aldığı haberleri ABD basınında hayli yer bulmuştu.

Jenner'ın eleştirileri üzerine Kim Kardashian'ın kardeşine ve ona destek veren Khloe Kardashian'a cephe aldığı iddia ediliyor. Kardeşler arasındaki bu gerilimin Kardashianlar'ın televizyon şovu Keeping Up With the Kardashians'ın çekimlerinin de aksamasına neden olduğu ifade ediliyor.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com