Seksi pilottan şaşırtan itiraf!

Seksi pilottan şaşırtan itiraf!
Formula Indy yarışlarının seksi pilotu Fernanda Araldi, kendisine sık sık sorulan, "Seni ne zaman bir erkekle göreceğiz?" cümlesine, öyle bir cevap verdi ki...

23 yaşındaki Brezilyalı model Fernanda Araldi'nin hız tutkusunu bilmeyen yok. Yarışlara küçük yaştan bu yana merk sanan, Indy yarışlarıyla kendini sınayan ve bu yarışlarda boy gösteren Araldi Formula 1 pilotlarını kıskandırak derecede iyi yarış koşuyor.

Güzelliği ve fiziğiyle magazin dergilerinin de aranılan yüzü olan Fernanda Araldi, kendisine sık sık sorulan, "Seni ne zaman bir erkekle göreceğiz?" cümlesine, öyle bir cevap verdi ki, Brezilya'da magazin basını sadece bu açıklama ile 2-3 sayfa yazılar yazdı, Araldi'nin seks hayatını sorguladı:

Araldi soruya verdiği yanıtta, "Sizi neden bu kadar ilgilendiriyor anlamadım. Sevgilim var ya da yok, sevgilim var desem, "kim, nerede diye sorular soracaksınız. Bunu size söylemeyeceğim ama, otomobile atlayıp hız yaptığımda.. İşte bu bir sevgiliyle eşdeğer. Hız beni heyecanlanıdırıyor belli bir limite çıktığımda yani gaza bastığımda tam anlamıyla tatmin oluyorum... Bu da herhalde uzun zamandır duymak istedğiniz şeydi" dedi.

Soruya verilen yanıtı dinleyen gazetecilerin birbirlerine bakıp şaşkınlıkları gizleyemezken, 23 yaşındaki seksi pilot, aracına binip uzaklaşmıştı bile.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com