Seksüellikten seken oklar kime saplanacak?

Seksüellikten seken oklar kime saplanacak?
Hedef elmayı vurmak değil, elmanın kurdunu çıkarmak...

elmahaber / Sinem Şengünlü

Artık lezbiyenlik, gaylik out... Yeni gündem; Erol Köse ve Twitter!
"Kim, kiminle, nerede, ne zaman"lı az sonra magazin kovalamacaları artık iş yapmıyor... Gündemi belirleyen ünlü değil, ünlüyü belirleyen gündemler söz konusu. Gündemin, yani magazinin yeni yön vereni ise; Erol Köse... Artık ünlünün kendisinden yaşça küçük sevgilisi, annesi yaşındaki kadınla kaçamak yapması, biseksüelliği, aseksüelliği, homoseksüelliği değil; Erol Köse'nin kendisine biçtiği ders vermeceleri manşetleri süslüyor. Erol Köse sayesinde artık her bir ünlü Twitter'ı korku tüneli olarak görmeye başladı. Tarkan'ından Gülben'ine kadar herkese meydan okuyan Avşar kızı bile, Erol Köse'den korktuğunu söylüyorsa, bir "desturr" çekmek gerek(!)

Twitter doktoru Erol Köse, "televizyon ekranlarının kendilerine biçtiği rolü oynayan" ünlülerin maskelerini "söz verdiği" gibi tek tek düşürüyor.
Üniversitelerin iletişim fakültelerinde de ders vermeli Erol Köse... Dersin adı "doktorun metotları" olmalı. Köse sayesinde gerçeği çıkarma konusunda engin bilgiye sahip olacak öğrencilerin de mezun olduktan sonra iş bulma kaygıları ortadan kalkar böylece...

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com