Selçuk Drogba'ya izin vermiş

Selçuk Drogba'ya izin vermiş
Dün gece Arena’da hakem kararlarından sonra en çok konuşulan konu ilk penaltıyı Selçuk’un, ikinciyi Drogba’nın kullanmasıydı.

Maç sonu Drogba pek çok kişi tarafından eleştirildi. Tartışmalara son noktayı olayın kahramanı Selçuk İnan koydu. Milli futbolcu, “Biz de merak ediyoruz ‘Duran toplara kim vuracak’ diye. Bugün ben vurmak istedim. Arkadaşlarım ‘Tamam’ dedi. İkincisinde de Drogba kullanmak istedi. Bana sordu. Ben de O’na ‘Kullanabilirsin’ dedim ve o kullandı” diye konuştu.
 
TÜM ATIŞLARI TEK BAŞINA KULLANMAK GÜVEN VERİYOR
 
“Takımımızda birçok futbolcu duran top kullanabiliyor. Bunun avantaj olması gerekiyor ama dışarıdan dezavantaj olarak lanse ediliyor. Bunları aramızda konuşarak biz aşacağız. Herkesin iyi olduğu noktadan vurması gerekiyor” diyen Selçuk, sözlerini şöyle bitirdi:
"Herkesin bir yeteneği var. Böyle tartışmalardan etkilenmiyorum. Sadece frikik kullanan biri değilim. Hocamın söylediklerini sahaya yansıtmaya çalışıyorum. Tek başına topun başına geçmek ayrı güven veriyor. Gol oranı yükseliyor. Ama birçok oyuncu iyi kullanabiliyor. O yüzden böyle böyle çözeceğiz." (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com