Selçuk, Ebru'yu "tavla"dı!

Selçuk, Ebru'yu "tavla"dı!
Selçuk Şahin, popçu Ebru Polat ile birlikte tavla oynarken görüntülendi.

Türkiye'de şike soruşturması kapsamında Süper Lig'in ertelenmesi nedeniyle İzmir'in Çeşme İlçesi'nde tatillerine devam eden futbolculardan Fenerbahçeli Selçuk Şahin, popçu Ebru Polat ile birlikte tavla oynarken görüntülendi.
Geçen haziran ayı sonunda, iki yıldır ilişki yaşadığı Yunanlı sevgilisi Alexandra Loizou ile tatilini Çeşme'de yapan ve neredeyse Marrakech Club'tan dışarı çıkmayan Selçuk Şahin, bu sefer de aynı yerde şarkıcı Ebru Polat ile tavla oynadı, sohbet etti. Sevgilisini Yunanistan'a gönderdikten sonra takım arkadaşları ile Çeşme'ye gelen Selçuk Şahin'in, Ebru Polat ile gününü geçirmesi akıllarda soru işareti bıraktı. İskelede güneşlenmek ve denize girmek yerine Marrakech'in en kuytu yerinde birlikte oturan Ebru Polat ve Selçuk Şahin, mekandan da birlikte çıktı. 

MESUT ÖZİL İLE YATAK POZU

Ebru Polat geçtiğimiz günlerde dünyanın en pahalı futbolcusu unvanını taşıyan Mesut Özil'le aşk yaşadığını, Özil'in ağabeyinin düğününden hemen sonra Almanya'daki bir otel odasında çektirip twitter sayfasında yayınladığı fotoğrafı ile deşifre etmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com