Selçuk İnan: "Yanlış anlaşıldım"

Selçuk İnan: "Yanlış anlaşıldım"
Selçuk İnan, İstanbul BB maçından sonra yaptığı açıklamanın yanlış anlaşıldığını ifade etti. (BRK)

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Selçuk İnan, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının ardından yaptığı açıklamanın yanlış anlaşıldığını söyledi.

Selçuk, kalan 3 maçta kazanabilecekleri dokuz puanları olduğunu ve şanslarını sonuna kadar kullanacaklarını ifade etti.

BEN BAŞKA BİR ŞEY DEDİM

Selçuk İnan şu Galatasaray Televizyonu'na verdiği özel röportajında şu ifadeleri kullandı: "Dün yapmış olduğum röportajda 'geri kalan maçlarda şansımız olmadığını düşünüyorum' derken aslında ben bundan önceki maçlarda iyi oynadığımızı ama şanssız olduğumuzu belirtmek istemiştim.

ALACAĞIMIZ 9 PUAN VAR

Ama galiba yanlış anlaşıldım. Bunun içinde gerçekten çok üzgünüm. O yüzden bugün böyle bir açıklama yapmak istedim. Galatasaray taraftarına, Galatasaray camiasına işin aslını anlatmaya çalıştım açıkçası. Yoksa bundan sonra geri kalan maçlarda 9 puanımız var önümüzde. Üç maçı da kazanıp dokuz puan alabiliriz.

GALATASARAY CAMİASINDAN ÖZÜR DİLİYORUM

Biz Galatasaray futbolcuları olarak, Galatasaray camiası olarak her maçı kazanmak için sahaya çıkarız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yüzde bir bile şansımız olsa terimizin son damlasını sahaya yansıtmaya çalışırız.

Ben eğer yanlış anlaşıldıysam ki öyle görünüyor. Bütün Galatasaray taraftarlarından, bütün Galatasaray camiasından yanlış anlaşıldığım için özür dilemek istiyorum. Yanlış bir cümle kurduğum için çok üzgünüm." (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com