Semerci, Beren Saati Neden Tehdit Ediyor

Semerci, Beren Saati Neden Tehdit Ediyor
İşte çok konuşulacak olay yazı!

Beren-Kıvanç hakkında yaz yaz diye beni yiyordunuz ya, ben de size bir şeyler öğrenince yazarım demiştim.. Alın size son haberler.. Yalnız uyarayım.. Haberler fena.. Ayılıp bayılmadan okuyun.. Şok üstüne şok geçireceğiniz olay yazıma başlıyorum..

Evet Beren Saat ve Levent Semerci kesin olarak ayrıldı.. Haberler doğru.. Hatta Beren'in, Levent'e verdiği parayı geri istediği de doğru.. Fakat daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi Levent Semerci'nin geçmişi biraz karanlık.. Hafiften de psikopat.. Onların çevresindeki herkes de bu durumdan haberdar.. Beren de bir şekilde Levent Semerci'nin geçmişini öğrenmiş.. Yıllardır hiç ayrılmamış gibi duruyorlar ama işin aslı öyle değil.. Çünkü 1.5 sene içinde üç kez ayrılıp barışmışlar.. Fakat Beren kendini Levent'ten bir türlü kurtaramamış.. Hani nasıl denir, adam resmen onun beynini yıkamış..

Şimdi ayrıldıkları için Beren rahatlamış, ama psikolojisi çok bozukmuş. Çünkü son günlerde Levent, sms'lerle Beren'i rahatsız etmeye, tehdit etmeye başlamış. Tehditlerin içeriğini bilmiyoruz ama..

Gelelim ikinci konuya.. Evet Engin Akyürek'in Beren'e aşık olduğu haberleri de tamamen doğru.. Hatta bütün set bunu konuşuyormuş.. Hatta Beren Levent'ten ayrılınca ve psikolojisi bozuk olunca set arkadaşları gelip ona "Boşver Levent'i, ne üzülüyorsun..Baksana Engin sana deli gibi aşık..Onunla çıkarsın" demişler.

Beren ne dese beğenirsiniz? Bombaya hazır olun!

"Benim Engin'e ilgim yok.. Eğer birisiyle çıkacaksam bu Kıvanç olur, Engin olmaz"
Hadi buyurun bakalım.

Ve bomba üç.. Beren'in söylediği bu sözler, tüm sete anında yayılmış ve Engin'in de kulağına gitmiş. Engin hem duyduğu cevaba aşırı üzülmüş. Hem de "istenmeyen aşık" durumuna düşmemek için, set çalışanları ile korkunç bir kavgaya tutuşmuş. Adeta birbirlerini öldürmüşler, hatta en yeni kavga dün olmuş.. Medyada çıkan aşk haberleri için, Engin yine delirmiş. "Böyle birşey yok, hep sizler çıkarttınız, hem de medyaya yansıttınız" diyerek, set çalışanlarıyla birbirlerine girmiş.

Bomba dörtt...Beren psikolojik olarak çok yıpranmışken, bir de sette bu olup bitenlerden aşırı rahatsız olmuş..Zaten Fatmagül'ün seti çok problemli bir setmiş..Ve Beren "ben diziden ayrılacağım, artık istemiyorum" demiş. Kimse ikna edememiş onu..En sonunda Kerem Çatay sete gelmiş..Yalvar yakar Beren'i ve Hilal Saral'ı da alıp yemeğe çıkmışlar. Zorla Beren'i ikna etmişler, fakat Beren hiç huzurlu değilmiş.

Yaz yaz diyordunuz, alın size patlamaya hazır bombalar..

Şimdi iki durum var. Ya Beren tehditlere dayanamayıp Levent'le yeniden barışacak..Ya da dizinin bitmesiyle beraber, Kıvanç'la el ele çıkacaklar ortaya..

Her zaman dediğim gibi konunun yakın takipçisiyim.. Detayları öğrenir öğrenmez paylaşacağım..

gossip girl / GECCE.COM

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com