Sen Fenerli Değilsin!

Sen Fenerli Değilsin!
Fenerbahçe kartı olan bir taraftarın sözlü tepkisi ile karşılaşması Aydınlar'ın moralini bir hayli bozdu.

Futbol Federasyonu'nun Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi'nden men etmesinin ardından tüm eleştiri oklarını üzerine çeken Başkan Mehmet Ali Aydınlar'ın bir grup kongre üyesi tarafından Haysiyet Divanı'na gönderildiği öğrenildi.

"SEN FENERLİ DEĞİLSİN"

Öfkeli taraftar, Aydınlar binanın kapısından çıktığı anda, federasyon başkanına yönelik, "Yaktılar Fenerbahçe'yi", "Sen Fenerli değilsin", "Fenerbahçe'yi bitirmeye çalışıyorlar, uyma bunlara" ve "Alet olma bunlara" diye yüksek sesle tepki gösterdi.

RESMİ GÜVENLİĞİN OLMAMASI DİKKAT ÇEKTİ

Başkan Aydınlar'ın, basın mensuplarına herhangi bir açıklama yapmayacağını belirttikten sonra, kendisine tepki gösteren kişiye doğru parmağını sallayarak bir şeyler söylediği görüldü. Mehmet Ali Aydınlar'ın daha sonra hızlı bir şekilde arabaya binerken de söylenmeye devam etmesi dikkati çekti. Başkanın ayrılmasının ardından Fenerbahçeli taraftarın tepkisi basın mensuplarına yöneldi. Bina önünde bekleyen gazetecilere küfür eden taraftarla bir muhabir arasında itişmeler yaşandı. Öfkeli taraftarın yanındaki 2 kişinin de karıştığı olayda, bu kişilerin basın mensuplarını tehdit ettiği duyuldu. Bu olaylar yaşanırken resmi bir güvenliğin olmaması tepki topladı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com