Sen ya Faşistsin Ya Diktatörsün

Sen ya Faşistsin Ya Diktatörsün
Başkan Yıldırım Demirören dün yapılan Mali Kongre'de Özgener'i faşist ya da diktatör olmakla suçladı. İşte Demirören'in ses getirecek açıklamaları...

Futbol Federasyonu ile Beşiktaş arasındaki gerilim büyüyor. Serdar Adalı'nın Futbol Federasyonu ve MHK'yi sert bir dille suçlamasının ardından Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener hafta içinde, "Futbolda demokrasi yoktur kurallar vardır" diyerek Beşiktaş Yönetimi'ne karşılık vermişti. Başkan Yıldırım Demirören dün yapılan Mali Kongre'de Özgener'i faşist ya da diktatör olmakla suçladı. İşte Demirören'in ses getirecek açıklamaları:

HAKEMLERİ KORURSANIZ KASTİ HATALAR ARTAR
Sahada hakkıyla terlemiş futbolcunun ısıtıcı merhemi ciğerine çekmiş futbolcunun kasti bir düdükle hakkının nasıl yenildiği ve hatalı kararlar nedeniyle 20 milyon camianın içinin yandığından dolayı bu soruları soruyorum.

Mahmut Özgener futbolda demokrasinin olmadığını söylüyor. Demokrasi yoksa kuralları nasıl uygularsınız.? Yok diyorsanız siz ya faşistsiniz ya da diktatörsünüz. n Neler kötü ki düzeltmeye çalışacaksınız. Sayın Sarvan ve siz bu işi beceremiyorsunuz. Oğuz Sarvan ben dahil İnönü'deki 30 bin kişiye hakaret etti. Ne ceza vermeyi düşünüyorsunuz. Bilmeden çıkar, bu hakemleri göstermelik korumaya devam ederseniz kasti hatalar azalmaz artar.

BİZE DERS VEREMEZSİNİZ BİZDEN DERS ALIRSINIZ
Kulüp başkanı oda bastı konuşmadınız. Kulüp başkanı 'Hakemler dürüst değil' dedi konuşmadınız.
Benim 2 arkadaşım çıktı, oda basmanın doğru olmadığını gerekirse en iyisini bizim yapacağımızı söylediler, çıkıp konuştunuz. Siz taraflısınız başkanım taraflı.

Büyük ailenin reisi olmak zordur Sayın Mahmut Özgener'in birinci ilkesi eşitlik gerektirir.
Siz eşit değilsiniz sayın başkan. Sakın Beşiktaş'a ders vermeye kalkmayın, veremezsiniz ama çok dersler alırsınız.

Bu sezon 3 kulvarda yoluna devam eden tek Türk takımıyız. Bizler çıtamızı yükselttik. Türk futbol kamuoyuna diyoruz ki siz de çıtanızı yükseltin ya da bizleri rahat bırakın.

ÖZGENER NE DEMİŞTİ?

Futbolda demokrasi yoktur kurallar vardır. Yöneticilerimiz hiç yüzleri kızarmadan bütün suçu hakemlere ve federasyona yüklüyor. Futbolun ruhunu ve yasasını bilmeden Türk sporuna zarar verenlere karşı önlemlerimiz daha da sertleşecek. Sesi çok çıkanın futbolu baskı altına almasına asla izin vermeyeceğiz.

BİR ZAMANLAR SU SIZMIYORDU
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'le Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in bir zamanlar aralarından su sızmıyordu. Aynı zamanda çocukluk arkadaşı olan ikilinin araları son açıklamalardan sonra iyice bozuldu. Özgener'in hafta içinde yaptığı açıklamalara Demirören dün sert cevap verince ortalık iyice gerilmiş oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com