Şener : "Çabuk ve doğru..."

Şener : "Çabuk ve doğru..."
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Mecnun Odyakmaz, TFF'nin yeni başkanını değerlendirdi.

Metris Cezaevi'nde bir süre tutuklu kalan ve geçtiğimiz gün özgürlüğüne kavuşan Mecnun Odyakmaz, TFF Başkanı seçiler Yıldırım Demirören'in yeni bir umut olabileceğini söyledi.

Odyakmaz, şu şekilde konuştu ;

"Sayın başkan, futbol ailesinin desteğini aldı. Dolayısıyla arkasında böyle de bir güç var birikmiş olan sorunları adım adım çözeceğine inanıyorum. Yeni bir umut, yeni bir başlangıç, biz de destek verirsek, olayları çözmede kendisine yardımcı olursak, yeni bir umut olduğunu söyleyebiliriz."

Mecnun Odyakmaz ayrıca, "Tanık ve sanık ifadeleri toparlandığında süreç daha hızlı olacaktır ve büyük çaplı tahliyeler mutlaka gelecektir. Genelde hepsinin tahliye olacağını düşünüyorum" dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, TFF Başkanı seçilen Yıldırım Demirören için, "Yıldırım bey çabuk ve doğru karar verir. Kaostan inşallah kurtarır" diye konuştu.

Şener şunları söyledi;

"Hayırlı olsun. Kaostan inşallah kurtarır. Yıldırım bey çabuk ve doğru karar verir. Herkesin hakkını verirse, kimsenin bir şikayeti olmadan sonuca ulaşır. Bunun için de hukuk kurullarının verdiği görüşler doğrultusunda bir an önce karar vermesi lazım. Kaostan çıkması için..."

Bir basın mensubunun, "Eleştiri aldınız" sözlerinin üzerine ise Şener, şunları söyledi;

"Siz arzu ediyorsunuz sanırım benim Trabzon'dan eleştiri almamı. Ben doğru yaptığıma inanıyorum. Nedeni ise, şu anda Futbol Federasyonu daha seçimi bitmedi ama, 2 tane bizden önerdiğimiz arkadaşımız yönetim kuruluna girdi. Dolayısıyla, Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda yaptığımız hareket doğrudur. Galatasaray Kulübü de Ata Aksu ayrılınca desteklemek zorunda kaldı."

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com