Şener : "Kimseye söz vermedik"

Şener : "Kimseye söz vermedik"
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener çarpıcı açıklamalar yaptı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimleriyle ilgili olarak hiç kimseye oy sözü vermediğini belirterek, "Benim bu konularla ilgili olarak görüştüğüm hiç kimse yok. Kulüp olarak bizim isteklerimiz ve arzularımız var bunlara 'he' diyecek olan adaya oy veririz" dedi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener yaptığı açıklamada, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerinde herhangi bir adaya oy ve destek sözü vermediklerini söyledi. Şener, şahıslarla bir dertlerinin olmadığını belirterek, "Benim ne şahsımın ne de kulübün şahıslarla bir derdi var. Kişisel ihtiraslarımız yok. Trabzonspor olarak bizim isteklerimiz ve arzularımız var. Bunlara 'evet' diyecek olan adaya oy veririz. Bu adaylardan herkes olabilir. Bu konularla ilgili hiç kimseye söz vermedik" şeklinde konuştu.

Türk futbolunu tehlikeye sokacak hiç bir oluşumun içinde olmayacaklarını kaydeden Şener, "Trabzonspor'un, TFF kurullarında olan haklarına olumlu yanıt verecek adayı destekleriz. Trabzonspor'un elinden alınmış haklarını geri verilmesine gibi bir çok konuda var olan haklarımızı sıralyayacağız" dedi.

Trabzonspor camiasının Yıldırım Demirören ismini, Fenerbahçe'yi savunan açıklamaları ve "UEFA'ya kafa tutarız" söylemlerinden dolayı istemediği şeklindeki yorumlara ise Şener, "Benim dediklerimi yapınca Fenerbahçe'nin dedikleri olmuyor. Hiç kimseye söz vermedik. Yarın olsun bakalım" yanıtını verdi" karşılık verdi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com