Şener Şen Dedem Olsun!

Şener Şen Dedem Olsun!
Bergüzar Korel, hiç görmediği dedesinin hayatını film yapmak istediğini söyledi: Onu, hayranı olduğum Şener Şen'in oynamasını isterim.

'Kurtlar Vadisi Irak' ve 'Aşk Geliyorum Demez' adlı filmlerde rol alan ve şimdilerde atv'nin sevilen dizisi 'Bitmeyen Şarkı'yla ekrana gelen Bergüzar Korel; sinemadaki en büyük hayalinin, 'Cambaz Osman' lakaplı dedesinin hayatını film yapmak olduğunu söyledi. Uzun zamandır hayata geçirmek isteği filmin hikayesini yazmak için yakında senaryo kursuna katılacağını belirten Korel, dedesini, "En büyük hayranıyım" dediği Şener Şen'in oynamasını istediğini ifade etti.

O BİR İP CAMBAZIYDI
Babası Çanakkale Savaşı'nda şehit düşünce, 2 yaşında yetim kalan ve ailesinin karşı çıkmasına rağman küçük yaşta ip cambazlığına başlayan dedesi Osman Darcan'ın 1971'de hayatını kaybettiğini hatırlatan ünlü oyuncu şöyle konuştu: "O öldüğünde annem 20 yaşındaymış. Annemden, yıllarca dedemin hayat hikayesini dinledim. Dokunaklı hayat hikayesi film haline gelirse bundan büyük bir mutluluk duyacağım. Bunun gerçekleşmesi için elimden geleni yapacağım." Korel, yönetmenliği ise Çağan Irmak'ın üstlenmesini istediğini belirtti.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com