Şener : "Sürecin tam içindeyiz"

Şener : "Sürecin tam içindeyiz"
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Yıldırım Demirören'in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı seçilmesi ve kurulların oluşturulması sırasında yapılan eleştirilere, "Attığımız adımların ne kadar haklı olduğunu herkes yakında görecek" diyerek yanıt verdi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, TFF seçimlerinde Yıldırım Demirören'i desteklediğini açıklamasının ardından taraftarlardan tepki almıştı. TFF yönetim kuruluna giren Taylan Üner ve Mustafa Beyazlı'nın etkin konumlara getirilmemeleri, Trabzonspor'un kurulların değişmesini istememesine rağmen Etik Kurul haricindeki kurullarda yapılan değişiklikler, Şener'e tepkinin dozunu artırdı.

Başkan Şener ise, Yıldırım Demirören'i desteklemelerinde ne kadar haklı olduklarını yakında herkesin göreceğini belirterek, "2 arkadaşımız yönetim kuruluna girdi. Kurullar değişti ama o değişen kurullara da arkadaşlarımızı soktuk. Bugüne kadar sürecin hep dışında kaldık ama artık sürecin tam içindeyiz. Süreci yöneten ve istediğini alan bir güç haline geldik. Yıldırım Demirören'le sürekli görüşüyoruz. Şu anda camiadan ve taraftarlardan tepki var ancak attığımız adımların ne kadar yerinde ve haklı adımlar olduğunu yakında herkes görecek" ifadesini kullandı.

DİVAN BAŞKANLIK KURULU'NDAN AÇIKLAMA

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu, 10 Mart 2012'de yapılacak olan Divan Genel Kurul Toplantısı'nda, Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı'na aday olacak kişilerin 8 Mart günü akşamına kadar başvurularını yapmaları gerektiğini açıkladı. Açıklamada, "10 Mart günü yapılacak Olağan Divan Genel Kurul toplantısında, Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığına aday olacak divan üyeleri başvurularını tüzüğümüzün 50 ve 69. maddeleri gereği listeleriyle birlikte en geç 08 Mart 2012 perşembe günü saat 18.00'e kadar başvurularını Divan Başkanlık Kuruluna vermekle yükümlüdür. Aksi halde adaylığı geçersiz sayılacaktır" denildi.

TRABZONSPOR'DAN KUTLAMA

Trabzonspor, Yıldırım Demirören'in Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na seçilmesinin ardından yeniden oluşturulan kurullarında yer alan eski yöneticilerini, resmi internet sitesinden yayınladığı bir açıklama ile kutladı.

Açıklamada, "TFF Profesyonel Disiplin Kurulu'na atanan eski yöneticimiz Av. Yusuf Reha Alp ile Temsilciler Kurulu'na atanan eski yöneticimiz Adnan Müftüoğlu'nu kutluyor, görevlerinde başarılar diliyoruz" ifadesi kullanıldı. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com