Şener'den Erdoğan hakkında şok iddia

Şener'den Erdoğan hakkında şok iddia
Abdüllatif Şener kurucusu olduğu Türkiye Partisi'ni önceki gün tamamen kapattı. Uzun süre sonra ilk kez canlı yayına çıkan Şener CHP ve Saadet Partisi'nden teklif aldığını açıkladı ve, "Bugün itibarıyla özgür kimliğimi koruyarak ama siyasetin aktif içinde
Refah-Yol ve AKP hükümetlerinde maliye bakanlığı ve başbakan yardımcılığı yapan Şener, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Suriye konusunda çok sert eleştiriler yöneltti. Şener, Erdoğan'ın Suriye politikası için, "Vicdanlı olan bir kişinin izleyeceği bir politika değil bu. Bu proje bir İsrail politikasıdır." dedi.
 
AKP'nin eski bakanı ve kimilerine göre üçüncü adamı Abdüllatif Şener, Başbakan Erdoğan ile İsrail arasında gizli bir anlaşma olduğunu söyledi.
 
Şener,  Halid Meşal’in Türkiye’ye davet edilmesinin ’danışıklı’ olduğunu belirtti.
 
Türkiye Partisi'ni kapatan Abdüllatif Şener, CNN TÜRK'te Enver Aysever'in sunduğu "Aykırı Sorular" programına konuk oldu. 
 
Şener, HAMAS lideri Halid Meşal'in Türkiye'ye davet edilmesinin İsrail'in isteği üzerine olduğunu ve Başbakan Erdoğan'ın İsrail ile arasında gizli bir anlaşma olduğunu iddia etti. Şener , "Eğer bu söylediklerim ana haber bültenlerinde bir ay konuşulmuyorsa Türkiye'de özgür basın yoktur" dedi.
 
Abdüllatif Şener CHP'ye mi katılıyor?
 
CHP ve Saadet Partisi'nden teklif aldığını belirten Şener, "Bugün itibarıyla özgür kimliğimi koruyarak ama siyasetin aktif içinde olarak yoluma devam etmek istiyorum" dedi. (NSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com