Şenlendirici'den dayak iddialarına yanıt

Şenlendirici'den dayak iddialarına yanıt
Hüsnü Şenlendirici’nin Marmaris tatilinde görüntülendiği Gözde Kılıçoğlu’na dayak attığı öne sürülmüştü.

Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici hakkında çıkan 'Marmaris tatilinde görüntülendiği Gözde Kılıçoğlu'na dayak attı' haberiyle ilgili bir basın açıklaması yaptı. .

Yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi:

"Bu gün bir gazetede çıkan dayak haberi hiç bir dayanağı olmayan YALAN bir haberdir. Dahada kötüsü bir çok medya kuruluşunun yalan haberi sorgulayıp, araştırmadan paylaşmasıdır. Böyle bir haber yüzünden beni seven ve dinleyen insanların güvenini kaybetmem aynı zamanda işlerimi de etkilemektedir. Ben ,sorumlu olduğum insanlar ve bütün ekibim maddi ,manevi zarar görmekteyiz.

Ailemle ilgili çıkan diğer haberler için söyleyeceklerimse yaklaşık beş yıldır ailemle ayrı evlerde yaşamaktayız. Ama düğün ,cenaze ,bayram ve özel günlerde ailemle birlikte olmak benim hem görevim hemde beni ben yapan gerçeğimdir.

Yakın tarihlerde yaptığım Amerika, Brezilya turneleri, Dhaffer Yossef' le Hollanda, Türkiye, Tunus, Avusturulya, Almanya turneleri, Marcus Miller'la yaptığım projeler, Al Di Meola ,Zakir Husseyin , Vasiliis Saleas ve Taksin Trio'yla birlikte dünyanın farklı, önemli sahnelerin de verdiğim konserlerle Türkiye'yi bütün dünyada temsil ederken neredeyse hiç haberim yapılmazken, asparagas bir haberin basında bu kadar büyük bir şekilde yer alıyor olması gerçekten üzücü.

Ben nefesimi patlatarak kazandığım ekmeğimi evime huzurla götürürken bu haberi yapan gazeteci arkadaşım benim çoluk çocuğumun rızkına engel olup akşam evine götürdüğü ekmeği huzurla ailesine yedirebiliyor mu? Bu arkadaşın yaptığı dayak haberini ispatlaması durumunda, benim için çok önemli olan klarnetimi hayatım boyunca bir daha elime almayacağım. İspatlayamaması durumunda arkadaşımızında mesleği bırakmasını rica ediyorum." (BRK)

Stargazete

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com