Şenol Güneş İsyan Etti!

Şenol Güneş İsyan Etti!
Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş, İBB maçını yorumlarken son dakika golleriyle kazanmalarını eleştirenlere seslendi.

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş, İBB maçında 2 oyuncu kaybetmekten yakındı, son dakika golleriyle kazanmalarını eleştirenlere seslendi.

"Bugün hak ettiğimiz bir sonucu aldık.. 3 puan aldık, 2 oyuncu kaybettik. Bu kadar rahat ve daha farklı bitecek bir maçta 2 oyuncu birden kaybetmek üzücü. Tabii futbolun içinde var bunlar.. Hatalar da var, yanlışlar da şansızlıklar da var... İlk yarıda çok pozisyon bulduk ve daha farklı olabilirdi.. İkinci yarı rakibin gol attığı pozisyon, bizim de direkten dönen topumuz vardı..Biz bu zamana kadar futbolun bir oyun olduğunu biliyorduk, bugün bir oyun diye sahaya çıktık, bugüne kadar emek verdik, yarın da vereceğiz. Aldığımız puanları hak ettik.

Zaman zaman bazı arkadaşların eleştiri yaptığı son dakikada atılan gollerin şans olduğunu değerlendirmesine değinirsek; bizim şanssızlığımız gollerin son dakikaya kalması, kaçan gollerle 5-6 gol atmamız gereken maçlarda son dakikalarda attığımız gollerle 3 puan almamız şans değil şanssızlığımız veya beceriksizliğimizdir.

Bugün de maç berabere bitse bizim kötü olduğumu göstermezdi. Bu imajı işleyenler sağduyulu ve tarafsız olurlarsa seviniriz.. Gerçi bunların ne amaçla yapıldığını biliyoruz, bundan sonra yapılsa da fark etmez..

Bir maç daha var. Son maçı da kazanmak isteyeceğiz. Kazanıp 82 puan yapıp bu sezon başından beri keyif alarak ve vererek futbol oynama anlayışımızı göstermek istiyoruz. Tabii ki eksiklerimiz oldu; daha güzel futbol oynamak, daha çok gol atmak, daha çok puan almak isterdik. Ancak 79 puan aldık ve 82 puanla ligi kapatmak istiyoruz.." 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com