"Şenol Güneş Trabzonspor'a başkan olmalı"

"Şenol Güneş Trabzonspor'a başkan olmalı"
Trabzonspor camiasının sevilen isimlerden Serdar Bali, çarpıcı değerlendirmeler yaptı.

SANSÜRSÜZHABER / ÖZEL - Trabzonspor camiasının sevilen isimlerinden Serdar Bali, bordo-mavili takımın gündemini değerlendirdi. Bali, çok dikkat çeken açıklamalar yaptı.

"ŞENER, ODYAKMAZ'IN YANINDAN KALKMALIYDI"

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı Yıldırım Demirören'i yorumlayan Bali, "Trabzonspor'un Yıldırım Demirören'i destekleyip desteklememesi çok da önemli değildi. Zaten Demirören başkanlığa seçilecekti. Bence önemli olan ; Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in, Mecnun Odyakmaz ile yan yana oturmasıydı. Saygısızlık olmasın diye yanından kalkmamış. Bence Şener'in, Odyakmaz'ın yanından kalkıp gitmesi gerekiyordu. Bazen saygısızlık, saygı göstermekten daha iyidir" diye konuştu.


 

"UEFA'YI TANRI GİBİ GÖRMENİN ANLAMI YOK"

UEFA'nın kamuoyunda çok fazla abartıldığını belirten Bali, "Gündemde UEFA'nın mali kriterleri de var. UEFA'nın düşüncesinin ne olduğu açık ve net bir şekilde belli. UEFA'yı tanrı gibi görmenin hiçbir anlamı yok." ifadelerini kullandı.

Türk futbolunun içinde bulunduğu bu kaos ortamından çıkacağına inandığını dile getiren spor yorumcusu, "Türk futbolu bu kaostan çıkacaktır. Zaten çıkmak zorunda. Zaman dar ve yapılması gereken yapılacaktır" diye konuştu.

"ŞENOL GÜNEŞ TRABZONSPOR'A BAŞKAN OLMALI"

Trabzonspor'un, Spor Toto Süper Lig'deki performansının tatmin etmediğini beliten Bali, "Bence yapılan yatırımlara göre alınan sonuçlar başarısız. Saha içinden bahsediyorum. Trabzonspor takımını, sahada dışı olayların etkilediğini düşünüyorum" yorumunda bulundu.

Bordo-mavili takımın tecrübeli teknik direktörü Şenol Güneş'e yapılan bazı eleştirileri de değerlendiren Serdar Bali, "Şenol Güneş çok kaliteli bir teknik direktör. Hatta şöyle söyleyeyim ; Şenol Güneş, Trabzonspor'a başkan olmalı" diyerek sözlerini tamamladı.

Haber : Emrah KARALİNÇ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com