Şenol Güneş Tribünlere Ne Cevap Verdi?

Şenol Güneş Tribünlere Ne Cevap Verdi?
Tribüne gönderilen ve gole sevindiği için küfür yiyen Şenol Güneş isyan etti!..

“Takımım gol atıyor galip geliyoruz tabii ki bir sevincim olacak. Dünya üçüncüsü olmuş bir teknik direktöre ana avrat küfrettiler... Ben bu insanlara ne yaptım! Yazıklar olsun.”

Maalesef bunu da gördük... 73. dakikada Burak Yılmaz'ın penaltı beklediği ama sarı kart gördüğü pozisyona sinirlenen Şenol Güneş iddialara göre hakeme iki defa “Allah belanı versin” dedi.

4. hakemin uyarısıyla tribüne yollandı. Protokol Tribünü'nün önüne Beşiktaş taraftarının içine oturan Güneş çevreden büyük saygı gördü alkışlandı. Ancak 88. dakikada durum değişti. Burak'ın golü geldi, Trabzon'un hocası sevindi. Ancak ön taraflarda bulunan Siyah-Beyazlı taraftarlar bu sevinci hazmedemedi. Küfürler ve tepkiler geldi. Aynı zamanda Protokol Tribünü de karıştı. TÜFAD Trabzon şube başkanı Nurettin Balaban, gole sevinmesinin ardından Güneş'in yakınında bulunan kızını almak isterken yanlış anlaşılma oldu ve ortambir anda gerildi.

Beşiktaşlı bazı yöneticiler “Biz orada seviniyormuyuz ki siz burada seviniyorsunuz? Tahrik etmeyin” diye çıkıştı. Beşiktaşlı yönetici Doğan Küçükemre ve Hakan Aksoy Balaban'ın üzerine yürüyüp “Neden ortalığı karıştırdın?” dedi ve yumruk attı. Devreye Trabzonspor Başkanı Sadri Şener girdi ve olayların daha da büyümesini önledi. Şener, tepkiler nedeniyle fenalaşan hocası Şenol Güneş'e sahip çıktı. Şenol Hoca, Beşiktaş ikinci başkanı Metin Keçeli'ye dert yanarak “Takımım gol atıyor galip geliyoruz tabii ki bir sevincim olacak. Dünya üçüncüsü olmuş bir hocaya ana avrat küfrettiler. Ben bu insanlara ne yaptım! Yazıklar olsun. İnsanlık ölmüş. Beşiktaş taraftarı eskiden böyle değildi” dedi.

BALTACI ŞİKAYETÇİ
Beşiktaşlı yönetici Engin Baltacı, Sadri Şener'e dert yanarak “Başkan sizin aranızdaki bir şahıs hepimize küfretti. Lütfen onu bulun getirin özür dilesin” dedi. Şener ise “Kimin olduğunu bilmiyorum. Onun adına sizlerden ben özür diliyorum” ifadesini kullandı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com