Şenol Güneş'ten acı itiraf!

Şenol Güneş'ten acı itiraf!
tuttur.com Cup'ta Beşiktaş'ı yenerek üçüncü olan Trabzonspor'ta Şenol Güneş takımın henüz istenilen düzene gelmediğini söylerken transfer çalışmaları hakkında konuştu.
tuttur.com Cup'ta Beşiktaş'ı yenerek üçüncü olan Trabzonspor'da Şenol Güneş takımın henüz istenilen düzene gelmediğini söylerken transfer çalışmaları hakkında konuştu.

Hata yaptıklarını itiraf eden Şenol Güneş şu şekilde devam etti:

"Geçen maçta da biraz iyiydik ama ikinci yarı gelen hatalar üzerine oyundan koptuk. Bu maç iyi başladık iyi götürdük. Sonuç önemli değildi. Oynayan oyuncularımızın neler yaptığı bizim için önemliydi. Birçok oyuncumuz forma buldu. Bizim için kupa maçında alacağımız sonuç önemli.
 
Fizik olarak olumlu bir dönem geçti. Beşiktaş maçında gördükki bir gelişme var ama yeterli diyemeyiz. Kupa maçında neler yapacağımız önemli..
 
Trabzonspor düşündüğüm sistemimizde yeterli değil. Sakatlıklar oluyor, form düşüklükleri oluyor, yabancılar fazla. Bu yıl bizim için dalgalanma yılı oldu. Bu sezon çok fazla paun kaybettik. Şuan kadro uyumu oturmadı. Bunu başardığımızda yeterli olacaktır. İskeletimizde olan adamlar sürekli değişti. Bunun için istediğimiz düzene gelemedik. Takımı tam kadro buraya getirme şansımız olmadı. Henüz takımı daha oturtamadık. Kimin oynayacağını oyuncuların performansına göre belirleyeceğim. Takımımın genel durumunu Antalya ve Mersin maçları ortaya çıkarır."
 
Giray'ın yerine Abdullah'ı aldık yetenekli bir arkadaşımız. Bamba'da olmayacak bir süre. Oraya bir yabancı alırsak ne olur onun araştırmasındayız..."  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com