"Şenol hoca edebiyatı bıraksın"

"Şenol hoca edebiyatı bıraksın"
Trabzonspor'un efsane isimlerinden Hami Mandıralı, aynı zamanda eski teknik direktörü olan Şenol Güneş ile ilgili çarpıcı ifadelerde bulundu.

Türk futbolunun ve Trabzonspor'un efsane isimlerinden Hami Mandıralı, Kanal A'da yayınlanan Spor Müdürü Murat Çimen'in hazırlayıp sunduğu Sporvizyon programında Trabzonspor'un içinde bulunduğu durum ve Teknik Direktör Şenol Güneş ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Hami, son günlerde Şike Soruşturması ve Türk Futbolunun genel durumu hakkında açıklamalarda bulunan Şenol Güneş'i eleştirerek “Şenol Hoca artık bu tür söylemlerde bulunmasın. Edebiyatı bırakıp, sadece işini yapsın.” dedi.  
 
HAMİ: "ŞENOL HOCA EDEBİYATI BIRAKIP İŞİNİ YAPSIN" 
 
"Şenol Güneş'in edebiyatı çok güçlü. Önemli mesajlarda veriyor ancak taraftarlar bu mesajlardan ziyade, takımın daha başarılı olmasını istiyor ve bekliyor. Yani Şenol Hoca bütün enerji ve çalışmasını takımın üzerine yoğunlaştırsın. Bence. bu tip açıklama ve konuşmaları başkan ve yönetimler yapmalı. Çünkü Teknik Direktörlük çok zor bir iş. Takımı maça hazırlamak, zaman isteyen bir iş. Taraftarlar Şenol Güneş'ten başka şeyler istiyor. Takımı çalıştırsın, başarı kazansın istiyor. Fenerbahçe'de de aynı şey oldu, yönetimin yapacağı işleri Aykut Kocaman yapmaya çalıştı. Şenol Güneş'in bu konuların dışında kalması lazım. Hem takım başarısız olunca, hem de böyle söylemler duyduğum zaman üzülüyorum. Hiçbir hoca bu tür açıklamalar yapmamalı, sadece işine odaklanmalı."  
 
Hami Mandıralı Fenerbahçe'nin Trabzonspor'u 1-0 yendiği maçta çok tartışılan kırmızı kart kararı ile ilgili olarak da "Hakemler Trabzonspor'un maçlarını yönetirken ve Trabzonlu oyunculara kart gösterirken elleri titremiyor. Ama diğer 3 büyük takımdakilere kart gösterirken elleri titriyor. Şimdi Gökhan Gönül, Halil Altıntop'a faul yaptı, evet bence fauldü ancak sarı kart değildi. Aykut'un kırmızı kart gördüğü pozisyonda ise Gökhan'ın gösterdiği davranış fair-play adına çok çok önemliydi. Kaldı ki Gökhan, bu ülkenin en onurlu gururlu oyuncularından ve adam gibi adam." dedi. (EMK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com