Seracılardan Başkan'a teşekkür plaketi

Seracılardan Başkan'a teşekkür plaketi
Kütahya Simav'ın seracıları her konuda kendilerine destek veren Belediye Başkanı Kasım Karahan'ı makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim etti.

Kütahya Simav'ın seracıları her konuda kendilerine destek veren Belediye Başkanı Kasım Karahan'ı makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim etti.
81 seracı adına Belediye Başkanı Kasım Karahan'a plaketi takdim eden Simav 4 Eylül Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Osman Keldi, “ Allah sizi başımızdan eksik etmesin” dedi.
Belediye Başkanı Kasım Karahan'ı en zor günlerinde hep yanlarında gördüklerini ve desteğini almaktan büyük onur duyduklarını ifade eden Keldi, şimdi onurlandırma sırası bizde sizi onurlandırmak istiyoruz diyerek plaketi takdim etti.
Simav Eynal Kaplıcaları bölgesinde belediyeye ait 300 dekarlık arazi üzerinde jeotermal enerji kullanmak suretiyle seracılık yaparak geçimlerini sağladıklarını vurgulayan Osman Keldi, istihdama sağladıkları katkı yüzünden yaptıkları işi hiçbir zaman küçümsemeyerek her zaman yanlarında görmekten onur duydukları Belediye Başkanı Kasım Karahan'ın son olarak seracıların belediyeye ait olan borçlarını da yeniden yapılandırmak suretiyle ödeme kolaylığı getirmesinin kendilerine nefes aldırdığını kaydetti.
Kendisinin de esnaflıktan geldiğini hatırlatan Simav'ın DP'li Belediye Başkanı Kasım Karahan,” Esnafın halinden ancak esnaf anlar. Bu yüzden sizlere olan desteğimiz dün olduğu gibi bundan sonrada sürecek” şeklinde konuştu.
Esnaf dostlarından aldığı plaketi belediyede vitrinde sergileyeceğini ifade eden Başkan Karahan,” Görev sürecimde pek çok kurum ve kuruluştan plaket aldım. Ancak esnaf dostlarımdan aldığım bu plaketin benim yanımda ayrı bir değeri bulunmaktadır” şeklinde konuştu.
Plaket takdiminin ardından seracılar sorunlarını anlattı, belediye başkanından yeni çözümler getirmesini talep etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com