Seramik yapıştırıcısı kutularda eroin ele geçirildi

Seramik yapıştırıcısı kutularda eroin ele geçirildi
İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonda, 253 kilogram eroini, seramik yapıştırıcısı kutuların içinde, yurt dışına göndermek isteyen 3 kişi, İstanbul ve Kütahya'da yakalandı
İstanbul merkezli düzenlenen operasyonda, seramik yapıştırıcısı kutuların içine yerleştirdikleri 253 kilogram eroini yurt dışına göndermek isteyen 3 kişi, İstanbul ve Kütahya'da gözaltına alındı. 
 
İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yurt dışına eroin sevkiyatı yapılacağı bilgisi üzerine çalışma başlattı. Çalışmalar sonucu, Selçuk S. ile Bilal A'nın İran'dan getirilen eroini, Uşak'ta seramik yapıştırıcısı kutulara yerleştirdikten sonra İzmir Aliğa Limanı'na götürdüğü belirlendi. 
 
Aliağa Limanı'nda yapılan aramada, söz konusu kutuların içinde 253 kilogram eroin ele geçirildi. Olayla ilgili Selçuk S. ile Bilal A. Kütahya'da yakalandı.
 
Eroini Hollanda'da karşılayacağı ileri sürülen Yavuz Ç. ise yurt dışına çıkarken İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı.
 
Emniyet Müdürlüğünde işlemleri tamamlanan Selçuk A, Bilal A. ve Yavuz Ç. Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com