Sercan'dan şok sözler!

Sercan'dan şok sözler!
Galatasaray'ın golcüsü Sercan Yıldırım, ilgi çekici açıklamalar yaptı.

Galatasaraylı Sercan Yıldırım, Bursaspor'da çok güzel günlerinin geçtiğini belirterek, ''Böyle ayrılmak istemezdim'' ifadesini kullandı.

Yıldırım, Bursa'da yayımlanan Olay Gazetesi'ne verdiği özel röportajda, her zaman Bursaspor'un bir taraftarı olduğunu ve öyle de kalacağını belirtti.

Bir takım sorunlar yaşansa da Bursa'dan alnı açık ayrıldığını ifade eden Yıldırım, kendisine emek verenlerin hakkını ödeyemeyeceğini bildirdi.

Bursaspor'un her zaman gönlünde ayrı bir yeri olacağını dile getiren Yıldırım, ''Böyle ayrılmak istemezdim. Bursaspor'da çok güzel günlerim geçti. Burada kimsenin hakkını ödeyemem. Sercan, Sercan olduysa bu Bursaspor sayesindedir. Kimsenin kalbini kırmadım. Bunu kimse inkar edemez. Birtakım sorunlar yaşansa da alnım açık ayrıldım. Yeri geldi benim hakkımda çok şeyler söylendi. Çok eleştirildim ama kimsenin kalbini kırmadım. Sonuçta bana kızsalar bile Bursaspor camiası her zaman sahip çıktı. Şampiyonlukta emeğim olduğuna inanıyorum. Sonuçta taraftara bir şampiyonluk vererek ayrıldım. Artık yeni bir yol çizdim kendime. Kısmet böyleymiş'' ifadelerini kullandı.

Bursaspor'un yeni bir yapılanmaya girdiğini vurgulayan Yıldırım, ''Uyum süreci tabii ki olacaktır. Ben televizyon başında Bursaspor'u izleyip keyif almak istiyorum. İnşallah başarılı olurlar. Galatasaray'da yavaş yavaş forma giymeye başladım. Antrenman eksiğimi kapatmaya çalışıyorum. Özgüvenim tekrar yerine geliyor. Umarım başarılı olurum ve adımdan tekrar söz ettirmeyi başarırım'' ifadelerini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com