Sercan'ı Alsak İlk Maçta Sakatlanırdı!

Sercan'ı Alsak İlk Maçta Sakatlanırdı!
Rus futbol takımı Lokomotif Moskova Başkanı Olga Smorodskaya, Sercan Yıldırım hakkında konuştu..

Rus futbol takımı Lokomotif Moskova Başkanı Olga Smorodskaya, Bursasporlu genç oyuncu Sercan Yıldırım'dan neden vazgeçtiklerini anlattı. Rusya'da spor basınına konuşan Smorodskaya, "Alsaydık, ilk maçta sakatlanabilirdi" dedi.

DİZLER MÜSADE ETMEDİ
Rus haftalık Futbol dergisine özel açıklamada bulunan Lokomotif Moskova Başkanı, Bursasporlu Sercan'la ilgili konuya da değindi. Smorodskaya, "Biz onu getirdik, takibe aldık. Takımla anlaşmak da çok zor oldu. Oyuncu olarak genç, topu topu 20 yaşında. Çok hızlı ve çok perspektifli. O kendi kariyerinde sıçrama yapabilmek için Türkiye şampiyonluğundan gitmeye gayret ediyordu. Açıkçası bizde her şey hazır idi. Oyuncunun tam şekilde sağlık kontrolünü yaptık. Sadece dizleri kaldı. Ve dizleri onun bize gelmesine müsaade etmedi. Yıldırım ilk maçta sakatlanabilirdi ve sonra bir yıl top oynayamazdı. Böyle bir riske giremezdik." dedi.

Lokomotif Moskova Başkanı, başka bir forvet oyuncuyla prensip anlaşması sağladıklarını da sözlerine ekledi. Smorodskaya daha önce de Rus spor gazetesi Sovetski Sport'a yaptığı açıklamada, Sercan'ın sol dizinde sorun çıktığı gerekçesiyle almadıklarını kaydetmişti.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com