Serdar Bilgili’ye babalık davası

Serdar Bilgili’ye babalık davası
2002’den beri eski Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili’yle birlikte yaşadığını ileri süren Aysel Yolaçan, 7 yaşındaki kızının da bu beraberlikten dünyaya geldiği iddiasıyla işadamına babalık davası açtı.

Aysel Yolaçan’ın avukatı, Aile Mahkemesi’ne sunduğu dilekçede, eşinden boşanan Serdar Bilgili’nin 17 Ocak 2002’ten itibaren müvekkili Yolaçan ile nikahsız olarak karı koca hayatı yaşadığını, bu birliktelikten 29 Ocak 2006’da bir kız çocuklarının dünyaya geldiğini ileri sürdü.
 
Dilekçede Bilgili’nin kızını çok sevdiği, okuldaki başarılarından gurur duyduğu, ona “kızım, bir tanem” diye hitap ettiği gibi detaylara da yer verildi. Avukat, dilekçenin devamında baba kızın birlikte çekilmiş fotoğraflarına bakıldığında çıplak gözle benzerliğin görüldüğünü yazdı. Yolaçan, Bilgili’den hem kızını nüfusuna aldırması hem de 15 bin lira tedbir nafakası talebinde bulundu.
 
Serdar Bilgili, birkaç gün önce Fransız model Amelie Latournald ve geçen nisanda New York’ta dünyaya gelen oğulları Ali ile Kelebek’e manşet oldu. Bilgili’nin ilişkisini ve bir oğlu olduğunu basından öğrenen Aysel Yolaçan, daha fazla beklemeyip ocak ayında aynı konuda ihtarname çektiği Bilgili’ye babalık davası açtı. (CTK)

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com