Serdar Kulbilge'ye tedbir şoku!

Serdar Kulbilge'ye tedbir şoku!
Kaleci Serdar Kulbilge'ye kötü bir haber geldi.

SANSÜRSÜZHABER - Spor Toto Süper Lig'de, Bursaspor, Fenerbahçe, Kocaelispor, Gençlerbirliği ve Ankaragücü gibi takımlarda görev yapan tecrübeli kaleci Serdar Kulbilge'ye kötü bir haber geldi.

31 yaşındaki file bekçisi, 4 Aralık 2011 tarihinden itibaren uygulanan tedbir kararının kalkması için dün bir dilekçe yazdı ve tedbirinin kaldırılmasını taleb etti. Fakat, yapılan incelemeler sonucu bu dilekçeye olumsuz yanıt geldi. TFF'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, bu talebe ret yanıtı verildi.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 62 sayılı toplantısında alınan kararlar açıklanırken, Serdar ile ilgili ise şu ifadelere yer verildi :

"Şike ve teşvik primi eylemlerinde bulunduğu şüphesiyle Kurulumuza sevk edilen SERDAR KULBİLGE hakkında 04.12.2011 tarihinden itibaren idari tedbir uygulanmasına karar verilmiştir. SERDAR KULBİLGE vekili, 30.01.2012 tarihli dilekçesinde idari tedbir kararının kaldırılmasını talep etmiş olup, yapılan inceleme neticesinde idari tedbir kararının kaldırılmasını gerektiren bir neden bulunmadığından talebin REDDİNE karar verilmiştir"

Haber : Emrah KARALİNÇ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com