Serdar Ortaç Başbakan'ı yalanladı

Serdar Ortaç Başbakan'ı yalanladı
Bu sefer açığa düşen Erdoğan oldu

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın dünkü grup toplantısındaki sözlerine Serdar Ortaç'tan yalanlama geldi. 'Ahmet Kaya'ya o gün saldıranlarla Gezi'de bize saldıranlar aynı' diyen Erdoğan'a twitter üzerinden fotoğraf yayınlayarak yalanlama geldi. Magazin Gazetecileri Derneği gecesinde Ahmet Kaya'ya yönelik davranışlarıyla hatırlanan Serdar Ortaç ismi tekrar gündeme gelince bir açıklama yaptı.
 
O gün yaptıkları için daha önce özür dileyen sanatçı gecede tepki gösteren ünlülerin fotoğrafını paylaşıp "Gezi eylemlerine katılmadım, Ahmet Kaya'ya çatal atmadım. Daha ne kadar sürecek bu yazılar. Bir sürü hayranım benden yeni şarkılar beklerken,bunlarla uğraşmaktan nasıl şarkı yazacağım, ben de bilemedim." dedi.
 
Erdoğan'ın  "Kimler saldırdı? Gezi Parkı’nda bize saldıranlar saldırdı. Şimdi diyorlar ki ben o sırada tuvaletteydim ben o sırada dışarıdaydım ulan hepiniz oradaydınız. Kamera kayıtlarında hepinizi görüyoruz.” dediği gecenin fotoğraflarında şimdinin AKP severleri Ajda Pekkan, Reha Muhtar, Adnan Şenses, Mahsın Kırmızıgül gibi isimlerinin olması da ayrıca dikkat çekti. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com