Serdar Ortaç'a Ahmet Hakan ayarı!

Serdar Ortaç'a Ahmet Hakan ayarı!
Serdar Ortaç'ın Popstar'daki çıkışını ve Kürtlerden özür dilemesini yorumlayan Ahmet Hakan, ünlü popçuya esaslı bir ayar verdi...
Ünlü popçü Serdar Ortaç'ın Popstar jürisi olarak canlı yayında Kürtlerden özür dilemesi ve Ahmet Kaya'nın linç edildiği gecenin günahını çıkarmasına ilk tepki Ahmet Hakan'dan geldi. 
 
SERDAR ORTAÇ'A AHMET HAKAN AYARI
 
Hürriyet yazarı, Ortaç'ın açıklamalarını samimiyetten uzak bulurken, yarım ağızla dilenmiş bir özrün işe yaramayacağını söyledi. "Müziğinden falan söz ederken hep “ben” diyorsun da, pişmanlığından söz ederken neden “biz” diyorsun ki?" soran Ahmet Hakan "Özür böyle dilenmez Serdar Ortaç!" diyerek ünlü popçuya günün ayarını verdi.
 
"DELİKANLI GİBİ PİŞMANIN DE SERDAR ORTAÇ!"
 
Yazısında "Serdar Ortaç’a şunları söylemek isterim" diyerek söze giren Ahmet Hakan şöyle devam etti:
 
Delikanlı gibi “pişmanım” de Serdar Ortaç! “Hepimiz” falan diyerek bireysel pişmanlığına bizleri alet edip yükünü hafifletmeye kalkma.
Bizi kendi olayına karıştırma Serdar Ortaç! Konuşacaksan kendi adına konuş... Müziğinden falan söz ederken hep “ben” diyorsun da, pişmanlığından söz ederken neden “biz” diyorsun ki?
Hepimiz yanlış biliyor olsaydık bile, hepimiz senin gibi çatal-bıçak gecesinin yıldızı olmadık Serdar Ortaç! Senin asıl sorunun yanlış bilmek değildi... Senin asıl sorunun, yanlış bildiğin şeyler üzerinden ayıplı eylemler yapmandı. Olacaksan bunun için pişman ol.
Özür böyle dilenmez Serdar Ortaç! Nasıl aslanlar gibi o gecenin yıldızı olduysan, aslanlar gibi özür dilemeyi de bileceksin... 
Çıkıp “Gaza geldim, dellendim, parmak salladım, bir popüler kültür faşisti olarak, ortamdaki tüm popüler kültür faşistlerini gaza getirdim, özür dilerim” diyeceksin Serdar Ortaç! Başkası kurtarmaz. (AAK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com