Serdar Ortaç'tan 'Kendimden tiksiniyorum' itirafı

Serdar Ortaç'tan 'Kendimden tiksiniyorum' itirafı
CNN Türk ekranlarında 5N1K programına konuk olan Serdar Ortaç, Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtladı.

Şarkıcı Serdar Ortaç, programa telefonla bağlanarak MGD Müzik Ödülleri Gecesi'nde Ahmet Kaya'ya karşı yaptıklarından dolayı pişmanlık duyduğunu açıkladı.

"KENDİMDEN TİKSİNİYORUM"
 
Gülten Kaya’nın programa bağlanmasından önce telefonla canlı yayına katılan Serdar Ortaç, "O günlerde Kürtçe merhaba demek bile yasak gibiydi, kendimi o görüntülerde seyrettikçe tiksiniyorum" dedi.
 
Serdar Ortaç’tan sonra ünlü oyuncu Berna Laçin de telefonla programa katıldı. Programa telefonla bağlanan Berna Laçin, "Ben Çarkıfelek sunuyordum, Mehmet ali Erbil rahatsızlanmıştı. Burada bir linç kampanyası var. Benim şahidim Maradona’ydı, programa o konuk olarak katılmıştı. Program çok geç bitmişti, ödülümü almak için 5 dakikalığına uğradım. Yerlerde tabak kırıkları vardı ama ben konuyu bilmiyordum. İçeri girince toplu ödül için beni sahneye davet ettiler. Başbakan’ın sözlerini üstüme alınmadım. Ben Gezi Parkı’na gittim. Ahmet Kaya’ya çatal bıçak atanlar arasında olmadım" dedi.
 
Ferdi Tayfur, "Ben o gece oradaydım. İbrahim Tatlıses’le aynı masada oturuyordum. Öyle bir kargaşa olduğunu duydum. Bize uzak bir masaydı. Ne olduğunu pek anlamadık. Bugün baktığımızda cok üstüne gidildiğinden dolayı malzeme olmuştur. Türklerle Kürtler kardeştirler, onları ayıramazsınız.(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com