Sergen Yalçın Survivor adasına gitti

Sergen Yalçın Survivor adasına gitti
Sergen Yalçın, yeni aşkı Almeda için 11 saatlik yola düştü ve Dominik'e kanatlandı..

Kısa bir süre önce gönlünü Almeda Abazi'ye kaptıran Sergen Yalçın, aşkı uğruna yollara düştü! Yalçın, yarışma için Dominik Cumhuriyeti'ndeki bir adada olan sevgilisi için 8 bin kilometre yol kat etti

Yeşil sahalara veda ettikten sonra çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen Sergen Yalçın, son olarak gönlünü Almeda Abazi'ye kaptırdı. Arnavut asıllı güzelle Acun Ilıcalı sayesinde tanışan Sergen, seksi modele abayı fena yaktı.

11 SAATLİK YOLCULUK
Sergen Yalçın, şimdilerde 'Survivor' adlı yarışmada büyük ödül için ter döken Almeda Abazi uğruna 23 Mart sabahı yollara düştü. Sevgilisinin hasretine dayanamayan Sergen Yalçın, bir gecede Dominik'e gitmeye karar verdi.

Yalçın, Almeda Abazi uğruna 8 bin kilometrelik yolu 11 saatte kat etti. Sergen'e yolculukta arkadaşı Nil Özalp de eşlik etti. Güzel aşkıyla burada kısa bir süre hasret giderme şansı elde eden Sergen Yalçın'ı görenler; "Sergen, Almeda'ya abayı yakmış" yorumları yaptı.

BU iLiŞKi BiR iLK!
Almeda Abazi, daha 1 ay önce; "Bugüne kadar hiç sevgilim olmadı" açıklaması yapmıştı. Sergen; Abazi'nin ilk erkek arkadaşı olarak tarihe geçecek!

SERGEN'İ UÇURAN GÜZEL
Güzel sevgilisinin peşinden Dominik'e giden Sergen, burada Nil Özalp ve bir arkadaşı ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen Sergen Yalçın, Melike İpek Yalova'dan ayrıldıktan 1 ay sonra Almeda Abazi ile yeni bir aşka yelken açtı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com