Seri katile müthiş takip

Seri katile müthiş takip
Bilecik'te sevgilisi için 3 kişiyi öldürdüğü öne sürülen TIR şoförü, 7 aylık takibin ardından şoför kılığına giren polis tarafından yakalandı.

Bilecik'te sevgilisi için 3 kişiyi öldürdüğü öne sürülen TIR şoförü, 7 aylık takibin ardından şoför kılığına giren polis tarafından yakalandı.
Bilecik Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Osmaneli ilçesinde 3 ayrı cinayeti mercek altına aldı. Elektronik malzeme satıcılığı yapan Arif Sivri'nin bıçaklanarak, otobüs işletmecisi Ragıp Işık ve pazarcı Necdet Badem'in ise tabancayla öldürülmesi arasında bağ kurmaya çalışan dedektifler, 2 olayda kullanılan silahın aynı olduğunu belirledi.
Osmaneli ilçesindeki bütün sabıkalıları araştırıp görgü tanığı bulmaya çalışan polis, herhangi bir sonuç elde edemedi. 7 aylık araştırmanın ardından, Ragıp Işık'ın evinde oturan kiracı kadının sorunlu bir şekilde evden taşındığı ortaya çıktı. Bu kadın üzerinde araştırmasını derinleştiren polis ekipleri, Sevgi Y.'nin sevgilisi olan TIR şoförü Ethem S.'nin kimliğine ulaştı.
Herhangi suç kaydı bulunmayan Ethem S.'nin 2 kişiyi sevgilisi ile ilişkisi olduğu şüphesi üzerine, 1 kişiyi de sevgilisi hakkında dedikodu yaptığı gerekçesiyle öldürdüğü ortaya çıktı.
TIR şoförlüğü yapan Ethem S.'nin Bilecik'e geleceği ihbarı üzerine, polis ekipleri TIR şoförü kılığına girip kent girişinde tedbir aldı. Silahı ele geçirilen ve balistik incelemeyle olayı gerçekleştirdiği kesinleşen katil zanlısı, polislere, 'Her şeyi anlatacağım' diyerek detayları anlattı.
Yer gösterme sonrası polis yeleği giydirilerek, 'birden fazla kişiyi öldürmek' suçundan adliyeye sevk edilen Ethem S. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Sevgilisi Sevgi Y. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com