Seri katilin 5. kurbanı mı

Seri katilin 5. kurbanı mı
Amerikalı kadının cesedinin bulunduğu bölgede son bir yılda 4 kadının daha cesedi bulundu

Cinayete kurban giden Sarai Sierra’nın görüştüğü ‘Taylan’ın gerçek adının Tarkan olduğu, ve Beyoğlu’ndaki bir barda seviştikleri ileri sürüldü. Ayrıca Amerikalı kadının cesedinin bulunduğu bölgede son bir yılda 4 kadının daha cesedi bulundu.

İstanbul polisinin sır gibi sakladığı Sarai Sierra (33) cinayetiyle ilgili soruşturmanın şifreleri ortaya çıkmaya başladı. Gazeteport’un ulaştığı bilgilere göre aynı bölgede son bir yılda dört cinayetin daha işlendiği ortaya çıktı. Öldürülenlerin hepsi de kadın ve yabancı uyruklu. Bu cinayetlerin ortaya çıkması Sarai’nin katilinin bir seri katil olma ihtimalini de gündeme getirdi.

Gazeteport’ta yer alan habere göre; cinayete kurban giden Sarai Sierra’nın ‘Gmail’den yazıştığı ‘Taylan’ın gerçek adının Tarkan olduğu öğrenildi. Tarkan’ın ifadesine göre, Instagram’daki fotoğraflara yorumla başlayan arkadaşlıkları, 20 Ocak’ta Beyoğlu’nda bir barda cinsel ilişkiyle daha da yakınlaştı.

YORUMA YANIT VERİNCE TANIŞTILAR

Sarai Sierra, Tarkan K.’nin Ağustos ayında yüklediği İstanbul’la ilgili bir fotoğrafa yorum yaptı. Tarkan K. de Sarai Sierra’ya yazdığı yanıtla ikili tanıştı. Tarkan ve Sierra’nın mail görüşmeleri daha sonra internet üzerinden sesli görüşme sağlayan Skype üzerinden devam etti.

BAR TUVALETİNDE SEVİŞTİLER

Genç kadının öldürülmesinin ardından internet görüşmelerinin izini süren polisin bilgisine başvurduğu Tarkan K. Sarai Sierra ile 20 Ocak’ta Beyoğlu’nda buluştuğunu, birlikte bir bara gittilerini söyledi. Tarkan K., Sarai Sierra ile aralarındaki yakınlaşmanın ardından bar tuvaletinde birlikte olduklarını kaydetti.

BÖLGE ÖLÜM ÜÇGENİ GİBİ

Bu arada cinayet üzerindeki sır perdesini kaldırmaya çalışan cinayet masası aynı bölgede bir yıl içinde dört cinayet daha işlendiğini tespit etti. Bu cinayetlerin bazılarının da faili meçhul olduğu belirtilirken, kurbanların da yabancı uyruklu ve kadın olmaları ilginç bir tesadüfü ortaya çıkardı. Bu tesadüfün ortaya çıkması Sarai Sierra’nın bir seri katilin 5. kurbanı olma ihtimalini gündeme getirdi.

CENAZESİNİ THY ABD’YE GÖNDERİYOR

Beyoğlu’ndaki Üç Horan Ermeni Kilisesi’nin morgunda tutulan Sierra’nın cenazesiyle ilgili yapılan işlemlerin ardından cenaze, özel bir cenaze aracıyla Atatürk Havalimanı’na götürüldü. Cenazenin havalimanına götürülüşüne ABD’li basın mensupları da yoğun ilgi gösterdi. Yakınlarını Kaybetmiş Aileler Derneği Başkanı Zafer Özbilici de cenazeyi uğurlamak için kiliseye geldi. ABD’ye gönderilecek cenaze masrafların Türk Hava Yolları tarafından karşılanacağı öğrenildi.(SNK)

UYUŞTURUCU ÇETELERİYLE BAĞLANTI ŞÜPHESİ!

İSTANBUL'DAN BU FOTOĞRAFLARI GÖNDERDİ!

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com