Ses Kaydı'ndaki Faik Işık fikir değiştirdi

Ses Kaydı'ndaki Faik Işık fikir değiştirdi
Şike davasında Fenerbahçe’nin avukatlığını yapmış olan Faik Işık, dün kendisini arayan ve Başbakan Erdoğan ile Bilal Erdoğan arasında geçen ses kaydında kendisinin aldığı iddia edilen 1 milyon avroyu aldığını söylemişti.

Aydınlık gazetesinin haberine göre, Faik Işık, Başbakan Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasındaki konuşmada bahsi geçen parayı aldığını kabul ettiğini söylemişti.
Faik Işık Aydınlık gazetesi muhabirine yaptığı açıklamalar şöyleydi:

"Benim bir stüdyom vardı. İstanbul Mir Sanat Merkezi. Dans grubu ve orkestrası için stüdyoları vardı. Gençlik için TV sinema eğitimi de verecek, CD ler üretecek bir sanat merkezi yapayım dedim. Vergi sigorta ve piyasaya borcumda 2 milyon dolar civarı idi. Vergi dairesi haciz koydu. Bilal bana yardımcı olmak istedi ama olamadı. Başkasına devrettim ve halen borcum var. Arkadaşımın evi üzerinden kredi aldık. Kendi evimi ağabeyime sattım. Bir tek yerim kaldı. Onu da satarsam, bütün borçlarımı ödemiş olacağım.

Borçlu olduğum ve evini almış gibi kredi aldığım adam İsmail Durak Ünlü... Şimdi Onun borcunu ödüyorum. HSBC Taksim Şubesinde kredi hesabı. Diğer borçlarım ağabeyime ve iki başka arkadaşıma. Hepsi banka hesapları ile sabit."
 
'Bilal Erdoğan ile iş ilişkisi içindeyiz'
 
Faik Işık, bugün kendisini arayan muhabire ise "sorunuzu yanlış anladım. Ben o parayı almadım" dedi.Faik Işık kendisini arayıp, ses kaydı alan muhabire söylediklerinin bir kısmı şöyle:
"Ben soruyu yanlış anlamışım. Bahsedilen parayı almadım."
"Evet borçlarım var. Bilal Erdoğanla iş ilişkisi içindeyiz. "
"Bu stüdyoyu senden alalım dedi bana.  Ben al dedim ama anlamadı gariban." (mce)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com